Jump to content
Filjka

Ieteikums @surf.

Recommended Posts

Guest

*) ielikt plaginu kas nelauj kilot GR un MR.

*) ielikt bazooka. (domaju bus daudz jautrak).

*) + varetu ielikt jauans mapes

 

1. - Ja tāds plugins ir, tad protams, ka par, bet par tādu līdz šim nebiju dzirdējis.

2. - Nebūs.

3. - Domāju, ka paliks šīs.

Link to comment
Share on other sites

Tads plagins ir. un ir jau daudzos serveros.

Pag parunasim par "adminiem enbus ko banot" a nah adminiem jabano , ja var izvairities no tadas lazas ka gr un mr kill... + kad nogalina un saka adminiem , dazi saka "neesmu redzejis" kad redzesu banosu.

Link to comment
Share on other sites

1. Tāds plugins jau bija vienu brīdi serverī, bet īsti nezinu kāpēc izņēma. Visticamāk tāpēc, lai būtu parasts surfs bez visādiem liekiem sūdiem. Katrā gadījumā noderētu.

2. Jau tagad varu pateikt, ka nebūs.

3. ID serverim īsti pat nav citu piemērotu surf mapju. Un man lielākā daļa arī no tagadējām nepatīk.

 

 

3. Jā, bet man gribās kkādas speedrun mapes( kā ninja utt.)

 

Man ir ~50 world-surf speedrun mapes, taču, manuprāt, tu neizietu nevienu no viņām, jo lielu daļu no viņām neesmu izgājis arī pats. Kā arī, lai liktu speedrun mapes, ir nepieciešams pilnīgi cits serveris ar speedrun pluginu, jo savādāk tās mapes nestrādā. Un līdzīgas ninja nemaz nav tik daudz un ja ir, tad pilnīgi mēsli.

Link to comment
Share on other sites

1. Bija, bet cik atceros, tad viņš gļukoja baigi.

2. Nop, atceros ka kkādā stn bija un nepatika.

3. Vajadzētu, bet normālas surf mapes. Nejau kā kāda iron mape vai citas kur tik campot var un nav normāla vieta kur surf. Varētu kautko uz surf_ninja pusi, bet ne speedrun, jo neviens viņu ganjau neizies un nav 2 bāzes. Bet tādas mapes kā ninja ir grūti atrast, kur 2 spawni.(Normālas)

Edited by Suncss
Link to comment
Share on other sites

1. bija, bet tas plugins darbojas tikai uz ss2 mapi :<

2. NEEEEEEEE bazuka SMIRD

3. gribat jaunas mapes?? IESAKAT šai pašā sadaļā

un runājot par speedrun, liela daļa nevar iziet ninja, un tā ir viena no vieglākām speedrun mapēm. un jā mums nav speedrun serveris...

 

vsjo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×