Jump to content
akka

Most Wanted 2012

Recommended Posts

Drīzumā iznāk Most wanted 2012 gada

Iznāks 2012 gada,30 Oktobrī uz Playstation3,PC,PS Vita un iOS.

Pieejams būs gan multiplayer, gan singleplayer, tas nozīmē, kad varēsi spēlēt gan ar draugiem, gan pret konsoli.

Treileris - http://youtu.be/r9WNO__Z2Uk

 

Gaidu ar nepacietību. Ja patīk gaidu like ^_^

Link to comment
Share on other sites

Nezinu manuprāt baigi neatšķirās no tā pasa vecā mostwanted, bet esmu carbon un nfsu2 fans takā neviena cita daļa īpaši nesaista un šī vismazāk pievērš uzmanību

Link to comment
Share on other sites

Guest

Jau jaunākas Need For Speed daļas iznāk, jo vairāk man viņas nepatīk. Labi, viņas paliek reālistiskākas, sīkāk izstrādātas, bet man viņas pārāk ātri apnīk. Jaunais Hot Pursuit - izgāšanās, The Run arī nepatika, Pro Streets arī nepatika, šito nemaz negribu mēģināt. Kur tas laiks, kad stundām ilgi spēlēju Need For Speed 2, Underground un arī Underground 2, nezinu, šīs jaunās man vairs nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

Jau jaunākas Need For Speed daļas iznāk, jo vairāk man viņas nepatīk. Labi, viņas paliek reālistiskākas, sīkāk izstrādātas, bet man viņas pārāk ātri apnīk. Jaunais Hot Pursuit - izgāšanās, The Run arī nepatika, Pro Streets arī nepatika, šito nemaz negribu mēģināt. Kur tas laiks, kad stundām ilgi spēlēju Need For Speed 2, Underground un arī Underground 2, nezinu, šīs jaunās man vairs nepatīk.

Vienigaja NFS kur vispar kkas ir realistisk ir NFS SHft parejie atejas pedejas neku nevcar sasist mašinu neko tamlidzigu tizli :< Shift pagaidam miļākais jo tur vismaz ir kkas reals !
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×