Jump to content

Recommended Posts

" UNBAN Surf_identy.lv lasies Tormaz

 

 

 

+-[Access denied]--------------------------------------------------

| ADMIN : -VoV4x-

| You are permanently banned!

| BANNED NICK : Tormaz

| REASON : lasies

| STEAMID :

| IP : 84.237.209.34

| BAN ID : 24357

| BAN DETAILS : identy.lv/?page=ban_details&b

 

 

Nu cmon par tādu iemeslu perm. kas notiek NU!!!

 

Demo--- Neļāva atvērt! Pārāk liels!

Link to comment
Share on other sites

No DEMO no Party, demo nekad nevar būt par lielu ;)

Sen vajadzēja tev banu par tavu viss atļautību, laimīgu taciņu.

Edited by upacka
Tev te nav jāraksta, +1 WP/ //upacka
Link to comment
Share on other sites

Kur demo ?

http://identy.lv/services/unban/

 

Spešal for BT: Krč viss sākās tā ka iegājus surf serverī ar niku "dumdumdum". Sērfoju un pēkšņi šito čali nošauju un šis te man pasaka "lohs". Protams es jau nu NEBANOJU PAR TĀDU VIENKĀRŠU VĀRDU un šim preti pasaku "tu". Tad vēlak rakstīju kko sakarā ar viņa sms acc(lamuvardu un nekādu abuse nebija) un vēl pierakstīju ka šādā veidā viņš savu muteri bankrotā iedzīs. Tad nu šis paņem nobano mani ar reason admin_abuse, bet kāds tur abuse ?? Es to neuzskatu par kkādu apvainojumu kura dēļ viņam jāiet stūrī raudāt. Un galvenais šis pats pasaka man lohs(tik pat labi es viņu arī varēju nobanot). Tad nu es sew noņēmu banu, šis mani nobano par aktīvu. Atkal noņemju un tad ienāku serverī ar savu īsto niku un nobanoju perm.

P.S Neskatoties uz to ka šis "lieliskais" admins sēž specos un dzenā haļavu, serverī katrs otrais taisa JC un vnk kempo. Bet viņam jau laikam pajāt, viņš taču nopircis sms acc...

Manu demo nav jēgas mest jo mani kickoja ārā, so nekā tur tāda interesanta nebūs. Bet ja vajag tad prasat.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt es neteicu tev "lohs",es teicu citam par block.Ja kas tu izmantoji lamuvardu Kad teici par manu MUTERI un kas tev pa daļu ja es esmu nopircis acc nevajag uzreiz uzēsties ! Un ar par 'lasies" reason neliek perm.

 

Tur bija Abuse!

Edited by -VoV4x-
skaidri un gaiši atceros ka teicu "tādā veidā muteri bakrotā iedzīsi" tur ir kāds lamuvārds ? Uj, tu tak esi tormazs, viss skaidrs.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×