Jump to content
cimdinjsh

Vēršos pie datoru guru pēc palīdzības.

Recommended Posts

Tātad sveiki  identy datoru guru , man ir tāda maza problēmiņa ar csgo , ilgu laiku nebija sanācis spēlēt cs un tagad kkā pēkšņi sagribējās atsākt , bet ir problēma saistībā ar fps , parasti man ir ap ~300 fps , un tāds arī šobrīd līdz brīdim kad ieraugu jebkādus enemyus vai savējos uzreiz fps nolec līdz 70 un stāv . Esmu izmeiģinājis visu ko es spēju iedomāties , pārinstelēts windows, izdzēsti visi setlounch optioni visi configi ir 20x parmainīti , visi settingi ir mainīti visos iespējamajos veidos , visi driveri ir updaitoti .

Vienkārši diezgan smieklīgi spēlēju pubg uz ~100 fps , bet csā man lago. Tākā varbūt šeit ir kāds kas zin par šo kko.

 

specs

Nvidia GTX 1050

AMDFX 8300 ,8core , 3.9hz 

ram 16gb

ssd kkāds samsungs xD

 

Ceru ka kāds šeit spēs palīdzēt jo ir liela velme atsākt spēlēt , un arī kādu simbolisku summiņu samaksāšu cilvēkam kas atgriezīs manus 300 framus atpakaļ ;)

 

peace

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini vecākus video grafiskā procesora draiverus, dažreiz var būt pie vainas jaunākās versijas.

Atceries, kurā datumā agrāk bija stabila darbība un apmēram to draiveri arī meklē.

Saite uz vēsturiskajiem draiveriem: http://www.guru3d.com/files-categories/videocards-nvidia-geforce-vista-%7C-7.html

Vēl pie 3D Options, paskaties vai esi uzlicis Performence un pārbaudi vai v-sync ir izslēgts.

 

Vai iekš csgo ir kāds konfigurācijas fails, kuru izmanto? Ja jā, izdzēs un pamēģini ar defaulto "config.cfg"

 

Pārbaudi vai procesora darbība ir stabila slodzes gadījumos. Nav raustīšanas ap takts frekvenci taupīšanās režīma dēļ. (Parasti var novērot to, ka Idle ir 1.4 Ghz, slodzē pāriet atpakaļ uz 3.9 Ghz)

 

Bios uzstādījumos pārbaudi vai netīšām rokoties un pārbaudot lietas mātesplatē nēesi izslēdzis kādu procesoru vai atstājis visu procesoru ar iespraudumu - darboties kā vienam.

 

Pārbaudi csgo konfigurāciju vai ir ieslēgts multi threading rendering.

 

---

Tās pagaidām ašās idejas, ko varu piebilst.

Link to comment
Share on other sites

Ar FX 8300 procesoru 300FPS @ CSGO tev nekad nav bijuši. Tam procesoram single core performance ir pure shit. 

 

PUBG un CSGO nav pat tuvu optimizētas spēles. PUBG spiež uz GPU un CSGO uz CPU.

 

Piebilde: Lielos apjomos, mapēs, kuras ir salikti ļoti daudz poly modeļi tad varētu nokristies uz 180-240 fps, tam gan es piekrītu.

Man pašam ir FX-8120 @ 4.5Ghz, un publiskajās mapēs man ir tieši tāda ātrdarbība. Protams, ir arī dažreiz graujošāks drops, bet tā spēlēs standarta kartēs ir tāds fps.

Protams, pieminot arenas mapes, kurās nav tik daudz poly modeļi iebūvēti, kur nespiež uz smukumu, bet tajās trenējas uz šaušanu, man fps ir 300-500.

 

Tākā neteiktu, ka single threading'ā šis procesors ir mēsls.

Šim procesoram jau ir 6 gadi, bēt vēl aizvien ir diezko jaudīgs.

 

Piebilde: Cimdiņa procesors ir par vienu ģenerāciju jaunāks par manējo, tākā viņam vajadzētu būt labākam performence teorētiski par manu.

Link to comment
Share on other sites

Ar FX 8300 procesoru 300FPS @ CSGO tev nekad nav bijuši. Tam procesoram single core performance ir pure shit. 

 

PUBG un CSGO nav pat tuvu optimizētas spēles. PUBG spiež uz GPU un CSGO uz CPU.

nekad nav bijushi ? man bija stabili pie 300fps , kad būšu mājās es atradīšu clipus screenus kur man ir pie 300fps , man pat tagad ir 300fps lidz paradas serveri kads bots/cilveks , un manuprāt ir otradāk ka pubg ir vairak balstīta uz CPU jo esmu meiģinājis mainit gpu uz 1070 un diži atšķirību neredzēju , @happytiger pameiģināšu visas lietas ko ieteici kad bušu majas un updait postu ielikšu , bet lielāko daļu esmu meiģinajis jau , bet nu pameiģināšu velreiz ;)

@atkars Nav gluzhi 300 bet nu shis ir vieniigais screens ar netgraphu kas nesen tika uznjemts nesen , 

https://failiem.lv/u/yekrcvqm#/view/730_screenshots_20170625215301_1.jpg

 

 

Edited by Cimdins
Link to comment
Share on other sites

Like no shit ka tev būs augstāks FPS kad serverī nav neviens cilvēks. Jo vairāk spēlētāju, jo vairāk prasa CPU jaudu.

 

Ja esi sācis spēlēt pubā un brīnies par zemāku FPS nekā bija kad spēlēji 5v5, tad es tev pasniegšu ordeni. 

 

P.S. Es esmu mērkaķis ja tev nav nekāda atšķirība FPSā @PUBG nomainot GTX 1050 uz GTX 1070.

 

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Like no shit ka tev būs augstāks FPS kad serverī nav neviens cilvēks. Jo vairāk spēlētāju, jo vairāk prasa CPU jaudu.

 

Ja esi sācis spēlēt pubā un brīnies par zemāku FPS nekā bija kad spēlēji 5v5, tad es tev pasniegšu ordeni. 

 

P.S. Es esmu mērkaķis ja tev nav nekāda atšķirība FPSā @PUBG nomainot GTX 1050 uz GTX 1070.

Iet runa par to ka man agrak nebija tadu problemu , tagad ieeju kvai aim botos tik lidz uzspawnojas boti man ir 60-70fps max , nu tā stabili nav datora vaina jo agrāk nebija problemas ar to cik cilveki ir serveri or shit like that vareju stabili spelet , tagad tas nav iespejami , nu tad tu esi mērkaķis ;) jo man isti tas neko nepalidzeja , jo mans procesors kinda vilka uz leju manuprat, bet topiks nav par to topiks ir lai kāds ar zināšanām palīdz safixot csgo vismaz lai varu ''normali''' uzspēlēt';) un šobrīd neiet runa par pubu or smth , man jebkurā serveri kur ir kautvai 2 boti vai 2 speletaji ir max 70 fps 

Edited by Cimdins
Link to comment
Share on other sites

60-70FPS ir par traku. Iztīri datoru, nomaini procesoram pastu un pārliec windows. Ož pēc procesora pārkaršanas.

 Pilnīgi viss ko uzraksīji ir izdarīts nekas nemainijās , procesoram rādas 40grādi pārsvarā

Link to comment
Share on other sites

1)Driver booster novelc, izcheko visus driverus! 

2)Tad paskaties kkadu optimizaju uz win 10 ( ja tev ir),kas ir saistita ar performace. 

3) verify game failus cs, vispar es ieteiktu parinstalēt viņu!

4) iecheko configu, ja tāds ir, ja tur ir daudz nevajadzīgu sūdu viņi dropo fps.

5) tāpat arī workshop mapes mēdz noēst fps

Ja nekas no tā nav, tad es nezinu! + ar tadu setupu 300 fps? nu ļoti šaubos, bet nu 150 vajadzētu būt. amd vecie sen vairs negriež cs. Atkars jau tev izstāstīja kāpēc!

Link to comment
Share on other sites

1)Driver booster novelc, izcheko visus driverus! 

2)Tad paskaties kkadu optimizaju uz win 10 ( ja tev ir),kas ir saistita ar performace. 

3) verify game failus cs, vispar es ieteiktu parinstalēt viņu!

4) iecheko configu, ja tāds ir, ja tur ir daudz nevajadzīgu sūdu viņi dropo fps.

5) tāpat arī workshop mapes mēdz noēst fps

Ja nekas no tā nav, tad es nezinu! + ar tadu setupu 300 fps? nu ļoti šaubos, bet nu 150 vajadzētu būt. amd vecie sen vairs negriež cs. Atkars jau tev izstāstīja kāpēc!

1.tried already ,2. tried already, 3 spēle tika izdzēsta un pat windows tika pārinstelēts , 4, kā jau teicu pārinstelēts pc ar def configu , 5 workshop mapes izdzēstas .

 

Jeeez cilvēki es saku man bija pie 300 stabili , nu 250 bija visu laiku tas ir 100% par to jūs man varat neskaidrot , un galīgi neticu ka cs izlaidis tādu updaitu ka man no 250 frame ir 70 like wat

 

 

 

Es palielināju fan spēdu lai man procis ir vēl vēsaks tagad man stāv uz 30 grādiem kamēr esmu ingame, bet frami ka nemainās tā nemainās.

Link to comment
Share on other sites

Ja man ar Ryzen 1700 @ 3.7GHz nav 100% laiku 250FPS, tad lūdzu, beidz šeit spolēt. Tas ar FX procesoru tikai būtu iespējams kādā aim mapē.

 

Windows esi pārlicis?

Are you crazy ?:DD es atradiishu kkadus strīma momentus kur ir netgraphs , yep esmu 

Link to comment
Share on other sites

Ja man ar Ryzen 1700 @ 3.7GHz nav 100% laiku 250FPS, tad lūdzu, beidz šeit spolēt. Tas ar FX procesoru tikai būtu iespējams kādā aim mapē.

 

Windows esi pārlicis?

Vne, like reāli, man pat i5 7600K iedod zem 300. Tas fx ir vecs kā pasaule! Agrāk (pirms 3 gadiem gjau bij 300) bet nu es neez. Tur noteikti ir gg!:D

Link to comment
Share on other sites

ar fx6300, gtx 660 ~150fps

Izklausas realitātei! Man kad bija fx6300 un gtx 1060 ta man bija zem 200. Par ko vispar ir stāsts, like nu nevar dakruķīt 300, ta spēle ir done +  dažam labam insane pc nav daudz fps! xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×