Jump to content
nigabelijs

Meklēju cilvēkus priekš Weekend 2017.

Recommended Posts

Tā kā šis festivāls ir saistīts ar mūziku,kā arī man nebija nemazākās jausmas kur citur šo topiku likt tad izdomāju to ielikt šeit - mūzikas sadaļā pie Izklaides, jo puslīdz šeit uzturās vairāk cilvēku nedz kā beztēmā.

 

Mans piedāvajums nav īpaši tāds dārgs un sarežģīts ja kādam no 3-5 augustam šovasar nav ko darīt, tad hmu PM'ā forumā ja esi gatavs braukt man līdz, protams neskaitāmi daudz cilvēku var to darīt.

 

Biļetes ir domātas pirkt 3 dienām ,no jums es neko neprasu ,kā tikai 60% no biļetes cenas pārējos 40% no jūsu biļetes cenas apmaksāju es. Biļetes cena pašlaik ir 110 +/- eiro. Cena tuvojoties festivālam kāpsies līdz maksimums 130 eiro.

 

Par telts vietas biļeti maksāsiet jūs paši, ja ir vēlme var paņemt 3vietīgo telti, taču ja piekritīs braukt vairāk Identiešu, teltis būs jāņem puslīdz vairāk.

 

Protams ir vēlams cilvēciņi 16+ lai var atrasties ārpus Latvijas, festivāla vieta ir Pērnava,Igaunija. Vedu es,adresītes vai vietu kur satikties varēs līdz-gribētaji uzrakstīt man PM, komentārā šeit pat arī var uzrakstīt jebko citu ko gribat zināt un tamlīdzigi.

 

Pagaidam nav izlaisti visi Artist Releasi,jo ir tikai Marts (savu biļeti jau esmu izprintējis).

Ielikšu pagaidam puslīdz sološāko un jau 2 Artist Release šeit pat topikā ,lai zinat vai jums ir velme braukt.

 

Edited by nigabelijs
Link to comment
Share on other sites

Pieņemsim savācas tie 16 cilvēki un tu gribi teikt, ka tu katram apmaksāsi 40% biļetes cenu?

kāds tev no tā labums?

Man negribas ''solo'' braukt, un atvaļinājuma nauda vasarā var to atļauties.

Link to comment
Share on other sites

Liekas pēc scam. :|

Nu protams cilvēki jau paši var apmaksāt savas biļetes, kā kuram tas maks ļaus.

 

EDIT: Tā pat vēl ir laiks,gan jau līdz vasaras atnākšanai kāds būs izdomājis braukt :),protams par biļetēm katrs domā kā grib,vienkārši manuprāt vieglāk bija piesaistīt braucējus maksājot 40% no viņu biļetes cenas.

Edited by nigabelijs
Link to comment
Share on other sites

Draugi jau otro reizi brauks uz Weekend. Šamējie saka, ka tur baigi viss kruti, atmosfēra, cilvēki un izpildītāji. Tikai viens liels mīnus ir tāds, ka lai dabūtu savu vietu uz telšu pilsētiņu, (dzīvajā) rindā ir jāgaida 2-3h. 

 

Link to comment
Share on other sites

izklausas labi, bet zinkā es domāju, kā ir īstenībā ?

 

TU tāds sēdi mājās un izdomā bļ**** gribu uz Weekend, paskaties makā un čuššš tur tukš, bet biļetes,alko,telti,vietu utt. vajag nopirkt un kaut kā labi pavadīt laiku un izdomā tādu perfektu Scam :) Dvj ieiešu ID un pamēģināšu patēlot labo cilvēku un ķip 40% no biļetes summas apmaksāšu es(Reinis), moš kāds muļķīts tik tiešām pārskaitīs man to naudu un nopirkšu pats sev biļetes.

 

Bet zini kur ir problēma tavā plānā ? Tāda, ka fck s*ka pat ļoti ļoti bagāts cilvēks neizmaksās kaut kādiem randomiem 40% no summas vēl pietam man patika šis tavs teikums "ja esi gatavs braukt man līdz, protams neskaitāmi daudz cilvēku var to darīt." TU ORGĀNUS ESI SAVUS PĀRDEVIS ?. Tikai nestāsti, ka "es neesmu tāds kā tie bagātie, es esmu devīgs". Tas viss ir P*zdjoš....

 

Es nezinu kā parējie, bet es tev varu pateikt tikai vienu P*ss 300 mājas tālāk.

 

Raund

 

GL&Hf

Link to comment
Share on other sites

izklausas labi, bet zinkā es domāju, kā ir īstenībā ?

 

TU tāds sēdi mājās un izdomā bļ**** gribu uz Weekend, paskaties makā un čuššš tur tukš, bet biļetes,alko,telti,vietu utt. vajag nopirkt un kaut kā labi pavadīt laiku un izdomā tādu perfektu Scam :) Dvj ieiešu ID un pamēģināšu patēlot labo cilvēku un ķip 40% no biļetes summas apmaksāšu es(Reinis), moš kāds muļķīts tik tiešām pārskaitīs man to naudu un nopirkšu pats sev biļetes.

 

Bet zini kur ir problēma tavā plānā ? Tāda, ka fck s*ka pat ļoti ļoti bagāts cilvēks neizmaksās kaut kādiem randomiem 40% no summas vēl pietam man patika šis tavs teikums "ja esi gatavs braukt man līdz, protams neskaitāmi daudz cilvēku var to darīt." TU ORGĀNUS ESI SAVUS PĀRDEVIS ?. Tikai nestāsti, ka "es neesmu tāds kā tie bagātie, es esmu devīgs". Tas viss ir P*zdjoš....

 

Es nezinu kā parējie, bet es tev varu pateikt tikai vienu P*ss 300 mājas tālāk.

 

Raund

 

GL&Hf

Ar kuru stabu tu šodien sadraudzējies tajā ieskrienoties. Cik augstak jau minēju , man fucking neinteresē tavs viedoklis? skamot? hmmm.. ar visu manu pagātni 1.6, sadraudzējoties ar toplv , spēlējot šeit 1.5 gadus atnācu šeit skamot. Ja tavas acis mācētu palasīt komentārus un izlasīt to ko es atbildēju , tagad biļetes ir ļoti lētas, un man vel ir pāris dažas jau nopirktas priekš tiem kas brauks, tad tu saprastu to kad es ietu pirmais. Nesaprotu kā aizskaitīt uz cilvēka bankas kontu 60% naudas ir skams? Ja viņš pērk to biļeti par savu naudu, un es aizskaitu tikai 40% uz viņak ontu? tu nopietni domā kad es esmu tas kas pērk tas biļetes? domā man printerim krāsu nav kur likt? Zini cik ir 40% no summas? +/- 50 fucking eiro. Un tā ir katra cilvēka izvēle, ja viņam patīk lai pērk pats savu biļetīti ,ja viņu neapmierina tā doma pirkt pašam pilnu summu , es viņam aizskaitu swedbankā 40% naudas un viņš pieliek savu naudu klāt un nopērk sev biļeti. tavs komentars nebija izdomāts līdz galam puis. Jo ja skamot ir kind of nodarboties ar labdarību tad tu esi nepareizajā hūdā homie.

Link to comment
Share on other sites

Biļetes ir domātas pirkt 3 dienām ,no jums es neko neprasu ,kā tikai 60% no biļetes cenas pārējos 40% no jūsu biļetes cenas apmaksāju es. Biļetes cena pašlaik ir 110 +/- eiro. Cena tuvojoties festivālam kāpsies līdz maksimums 130 eiro.

 

 

Kur tev prikols ir random cilvekiem apmaksat 40% no biletes summas???? Izklausas 4ist pec skema.

Cik ar tevi esmu saskaries uzvedies ka awtomobilists, so visu var sagaidit no sada cilveka.

 

+Ja jau tev tik daudz naudas, kapec izmaksat random cilvekiem pusi no biletes? Tev draugi ka tadi  nepastav? Izmaksa tiem.

Edited by TheNazis
Link to comment
Share on other sites

Nu ja esi riska ņēmējs un gribi ļoti uz turieni pa lētāku cenu tikt, go for it. Neviens ne vienam neliek braukt nekur. 

 

 

Mans piedāvajums nav īpaši tāds dārgs un sarežģīts ja kādam no 3-5 augustam šovasar nav ko darīt, tad hmu PM'ā forumā ja esi gatavs braukt man līdz, protams neskaitāmi daudz cilvēku var to darīt.

 

Link to comment
Share on other sites

es piekrītu. skaiti man 40% no biļetes cenas,aa ieraudziiju, ka tu vispirms prasi 60%, leolso0ldaoloasldoolololol, gribēšu redzētu to pamuļķi, kurš izdarīs tā 

Edited by simplijs
Lieki. /simplijs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×