Jump to content
šayžuks

Musician.

Recommended Posts

Pirmo esmu jau atklausījies. Otrā nepatika. Apollo pašlaik arī man playlistā ir un Noisy freaks pašam nepatīk.

Playlists pats kā tāds ir diezgan normāls un klausāms.

Tik es nesaprotu kā Jorens varēja pa 4min noklausīties 5 dziesmas, ja jau pirmā iet 6 min :hmmm:

Edited by hlT.
Link to comment
Share on other sites

Domas par tavu 3 postu:

1. Laba, pašam patīk un ir pievienota playlistā.

2.Tīri normāla, nav nekas pārspīlēts ar kkādām liekām skaņām kuras ir 3. Dziesmu klausīties var, bet nu man pašam ātri apniktu.

3. Sākumā klausoties likās labs gabals, bet kad es izdzirdēju to griezīgos skaņu (0:54) man vienkārši slikti palika un uzreiz noslēdzu nost. Manas ausis ko tādu nevar klausīties. Čalis vienkārši izbojāja dziesmu ar kkādu debīlu skaņu.

4.Zināma un pats esmu atklausījies.

5.Iepatikās un paklausīšos kādu laiciņu.

 

Par tavu 4 postu:

Dziesma priekš vovas; Nu teikšu godīgi, nepatika. Nu ja salīdzinātu ar viņu dziesmu -Continnum, tad es domātu, ka šī ir viņu sākuma ražojums.

1. Meh, nepatīk.

2. Glitch hopi pašam patīk, jo viņi ir parasti izdomāti diezgan interesanti. Šis ar labs.

3. Nope.

4. un 5. arī nepatīk.

Playlists tev veljoprojām sakarīgs. Dažas dziesmas paņemu no tevis, bet dažas nepiesaista.Bet nu gaume katram atšķirīga.

 

p.s. Nesmu nekāds eksperts, vienkārši izsaku savas domas par katru dziesmu, tāpēc nepiekasās.

Link to comment
Share on other sites

Domas par tavu 3 postu:

1. Laba, pašam patīk un ir pievienota playlistā.

2.Tīri normāla, nav nekas pārspīlēts ar kkādām liekām skaņām kuras ir 3. Dziesmu klausīties var, bet nu man pašam ātri apniktu.

3. Sākumā klausoties likās labs gabals, bet kad es izdzirdēju to griezīgos skaņu (0:54) man vienkārši slikti palika un uzreiz noslēdzu nost. Manas ausis ko tādu nevar klausīties. Čalis vienkārši izbojāja dziesmu ar kkādu debīlu skaņu.

4.Zināma un pats esmu atklausījies.

5.Iepatikās un paklausīšos kādu laiciņu.

 

Par tavu 4 postu:

Dziesma priekš vovas; Nu teikšu godīgi, nepatika. Nu ja salīdzinātu ar viņu dziesmu -Continnum, tad es domātu, ka šī ir viņu sākuma ražojums.

1. Meh, nepatīk.

2. Glitch hopi pašam patīk, jo viņi ir parasti izdomāti diezgan interesanti. Šis ar labs.

3. Nope.

4. un 5. arī nepatīk.

Playlists tev veljoprojām sakarīgs. Dažas dziesmas paņemu no tevis, bet dažas nepiesaista.Bet nu gaume katram atšķirīga.

 

p.s. Nesmu nekāds eksperts, vienkārši izsaku savas domas par katru dziesmu, tāpēc nepiekasās.

Paldies, vismaz kā izteici savas domas! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×