Jump to content
šayžuks

#1 Foto Konkurss!

Recommended Posts

Tātad, jūs jau zinat, ka forumā aktivitāte ir ļoti švaka un serveri nestrāda, tapēc nolēmu uzrīkot kādu interesantu konkursu. Nedomāju īsti censties pacelt aktivitāti forumā, vai ko tamlīdīgu, vienkārši par cik identy serveri nestrāda, cerams tauta pavada vairāk no sava laika, ārpus virtuālas pasaules.

 

Pēc titula noteikti jau nopratāt, ka šis būs foto konkurss, kur būs jāuzņem sava, personiskā bildīte un jāatsūta man.. foršākā, smieklīgākā, interesantākā bilde uzvar un iegūst pāris mazas balviņas.

 

 

Uzņemt bildi, nav nemaz tik grūti un tas neaizņem daudz laiku. Tev nav vajadzīga ellīgi dārga kamera, vai mežonīgi kreatīvs prāts lai nofočētu kautko un iemestu forumā. Izmantojat jebkādu kameru kas pieejama, un uzņemat kādu bildi, kas pašu apmierina!

 

Daudzi atrādijuši sejas/datorgaldus un piedalijušies visādas foruma spēlēs, kur kautkas jānofočē, tapēc zinu, ka ir daudzi, kas ir spējīgi piedalīties šāda konkursā.

 

Neslinkojat! Vairāki piedalīsies būs interesantāk!

 

 

Pats galvenākais šajā konkursā;

 

Sāksim ar noteikumiem kuru nav daudz, bet ir obligāti jāievēro;

*Bildei ir jāatbilst foruma noteikumiem!

*Bildei ir jābut paša uzņemtai!

*Bilde nedrīkst būt apstrādāta

*Nedrīkst atklāt savu indetitāti bildē (ja nezinās, kas ir bildes autors- balsošana būs interesantāka)!

 

Tēma; ''Interesantākais notikums aprīli''

 

Es jums dodu veselu mēnesi - aprīli, lai uzņemtu tikai VIENU, vienu bildīti!

Tam ''interesantākajam'' notikumam, nemaz nav jābūt tik interesantam.. tur jūs paši lemjat, kas jums personiski šķiet interesants, nav pat arī jābūt kautkam tieši saistīti ar aprīli, ļaut iztēlei uzradboties.

 

 

Balvas uzvarētājiem;

Pirmā vieta -  5IDCash & foto ''awards'' ! +15Euro !

Otrā vieta - 3IDCash ! + 10Euro !

Trešā vieta - 2IDCash ! + 5Euro !

 

Tas pagaidām ir viss, ar ko esmu spējīgs apdalīt uzvarētājus, ja šis konkurs izrādisies interesants un būsat aktīvi - ar laiku sarunās labākas balviņas.

 

Šis konkurs - tākā testiņš, papētīt kāda atsauksme ir uz šada veida konkursu. 

 

Bildes iesūtīt man privāti ''PM'' un lūgums neatrādīt citiem.

 

Kopsavilkumā, konkurss sākas no šī topika izveidošanas laika, līdz 30. aprīlim. Tad izveidošu balsošanu un balsosim par labāko darbu. Ļoti plaša tēma(aprīļa notikums), kurā var izpausties jebkurš, galvenais ir vēlme piedalīties un būs okey. 

 

 

 

p.s. - liels paldies vasjikam par to ka nosponsorē 10 euro pirmajai vietai!

Link to comment
Share on other sites

!UP!UP!UP!+EDIT

 

Dāmas un kungi! Ir palikusi tikai viena nedēļa, un baigi maz fotkas esmu saņēmis. 

Kā nekā, uzdevums ir ļoti vienkāršs un ir iespēja tikt pie pāris eirikiem.. cmon.

 

Labi, ceru ka šis uzlabojums piesaistīs vēl kādu dalībnieku. Paceļu balvas!

 

Pirmā vieta -  5IDCash & foto ''awards'' ! +15Euro !

Otrā vieta - 3IDCash ! + 10Euro !

Trešā vieta - 2IDCash ! + 5Euro !

 

Gaidu vēl bildītes, saņemās tauta! Gl, un ja ir kāds jautājums, droši rakstat privāti.

 

p.s. - pieņemu arī nudes, hiehuehiehue

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×