Jump to content
MADYOGA

Minecraft

Recommended Posts

hehehe Minecraft... tev pirmstam gaja ar win 10? jo updatojot uz win 10 tam ir lielakas prasibas. Ja gāja pirms win 10 tad stipri iesaku likt atpakal kadu win 7 vai 8. Es tiešām nezinu vai tā ir bet nu kautko pameklē tada veida errorus ieks google

 

 

P.S un ja tev ir kādi modi varbūt tos pārinstalē vainu labāk dzēs arā jo ne visus modus vienmer pavelk citi ir tadi kas crasho citi kas neatbilst dator versijai

Edited by Sentante^
Link to comment
Share on other sites

visi modi izdzēsti, nav nekā! gāja uz win10. kolēģiem iet uz win10!

Tad es tiešām nezinu jo ja jau pirms tam tev gāja un tagt nē. Man pašam ar ir tā bijis es pārinstalēju MC un ir bijusas reizes kad tad aiziet.

 

 Piedod kad nevaru palidzet tev nesmu nekads mc profs bet es centos :)

Link to comment
Share on other sites

Man ar tas pats bija. Updeitoju grafikas karti un aizgaja viss. :D

Nu jā updatoji grafikas karti bet ja jau cilvēkam pirmstam gāja, jo MC jau tik ļoti bieži neupdatojas

 vienīgais kad ir laba ideja instalēt citu mc launcher ja kautkas ir sagajis greizi. Kā jau teicu kad man tā bija es novilku citu versiju un pārinstalēju to tad itka aizgaja :/

Link to comment
Share on other sites

 

One of these choices might fix your Minecraft

Delete META-INF in your Minecraft jar

Or some of your mods are not compatible with the other mods.

Or you migth have missed some of the side mods like: Modloader, etc.

If those choices above didn't work delete all your minecraft folder and force update it.

Hope this would have fixed your Minecraft.
If it didn't just leave a comment.

 

maybe?

Link to comment
Share on other sites

1) Izdzēs javu, ieraksti javas jaunāko versiju. http://www.java.com/en/  <--- spied te, priekš jaunas Javas.

2) Iespējā arī ir izšķīrtspējā. ****x****. Piemeram: 800x640

3)

https://www.youtube.com/watch?v=IvvC4DknFv0  Links ir uz youtube, tur runā citā valoda, bet viņam izmeta to pašu reportu kā tev, cerams pēc video skatīšanās tev palīdzēs kaut ko sakārtot.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×