Jump to content
Zaļš = Zaļš

Problēma ar CS 1.6

Recommended Posts

Sveiki

Man ir Lieeeeeeela problēma ar cs 1.6, tas ir kā lāsts.

Viss sākās tā...

Spēlēju ID jb, ienaca ktkads spamers un teica, ka ktkada tur serverī free vip u.t.t. Meginaju ieiet, neiet. Bet vins man vislaik saglabajas, ka dzesu ara, izdzesas. Nakosaja diena vai kad ieeju un izeju no cs - ATKAL! Ka ari kad lieku jaunus serverus, man vini pazud! Un tā man ar katru CS tā ir. Jorens ieteica man šito ID cs. Ielādeju. Pirmajā dienā viss ok. Bet šodien... ATKAL TAS STULBAIS SERVERS RADAS !!!!!

Ludzu palidzat!!!!!

 

 

 

Ka ari kad parmainu keyus (piem. kad spiez M3 var runat) met ieksa taja serveri kuru ITKA izdzesu :(

Link to comment
Share on other sites

Iztīri visus .cfg failus no liekā, tie faili atrodas cstriek mapē. Pārbaudi visus .cfg failus, kas ir cfg mapē, un ja tur ir rakstīts kaut kas līdzīgs connect cs.servers.lv:00000, tad izdzēs to rindiņu un saglabā visus .cfg failus kā Read-only.

Counter-Strike 1.6\cstrike\resource mapē atrodas fails GameMenu.res uzliec viņam arī Read-Only.

 

Runājot par favorit serveru listu, nezinu kā izņemt vienu serveri, bet zinu kā izņemt visus serverus.

Lai izņemtu visus serverus ej iekša Counter-Strike 1.6\platform\config tur būs fails ServerBrowser.vdf izdzēs to failu un viss.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×