Jump to content
Mikhas

Bad ass / Krutais vecis

Recommended Posts

Filma "Bad ass"


Gads: 2012


Žanrs: Asa sižeta / Drāma


IMDB vērtējums: 5.3


Mans vērtējums: 8.5


Garums: 90 minūtes


Režisors: Kreigs Moss 


Galvenajās lomās: Danny Trejo, Charles S. Dutton un Ron Perlman


Valsts: ASV 


Filma vietām ir pietiekami smieklīga, lai to sauktu par komēdiju, taču ar humoru vien filma neaprobežojas. Stāsts ir diezgan aizraujošs, taču mazliet pietrūkst sajūtas, kas liek iejusties galvenā aktiera lomā.


Sižets īsumā:


Frenks jau gadiem dzīvo pavisam nožēlojamu vientieša dzīvi un lai gan viņš ir veterāns, kas bija gatavs upurēt sevi valstij, viņa dzīves apstākļi ir pavisam niecīgi. 


Kādu dienu viņam rodas iespēja izstāvēt kādu cilvēku trolejbusā, brutāli piekaujot kaušļus. Daži to pamanās nofilmēt un Youtube viņš kļūst slavens. 


Ar to viss nebeidzās, viņš turpina cīnīties pret noziedzību tikai ar kulaku spēku, līdz kādu dienu tiek noslepkavots viņa draugs. 


Viņš mēģina vērsties policijā, taču tam visam apakšā kas slēpjas un policisti nepalīdz. Tad nu šis ir darbiņš viņam. 


Kā jau teju visās filmās, arī šajā beigu beigās tiek iekļauta mīlestība, taču par to nestāstīšu, noskatieties vien paši. wink_mini.gif  


Traileris:


 



 


Daži ekrān šāviņi:


 


Danny-Trejo-in-Bad-Ass-2011-Movie-Image-


 


 


Charles-S.-Dutton-and-Ron-Perlman-in-Bad


 


 


4fc6d48285933.jpg


 


 


403227_177610972346817_149679421806639_3


 


... Mikhas ...


 


Edited by Mikhas
Link to comment
Share on other sites

Skatījos divreiz vienā dienā, principā pirmo reizi palaidu garām visu filmu jo meitene atnāca, bet otreiz noskatījos šoreiz.  Nereali interesanta filma, labs aktieris, mazliet nereali liekas tas kāds viņš izsitējs, bet tiešām iesaku visiem. like no manis, paldies par filmu. 

Link to comment
Share on other sites

Man parasti vienalga par Danny Trejo maz budžeta lomām , bet es biju pārsteigts par šo vienu. Filma gluži nav mana žanra cienīga, un daži "effekti" ir tiešām šausmīgi, bet skatīties šo filmu var.  6/10

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×