Jump to content
boomix

CS:GO Basebuilder

Recommended Posts

Čau!

 

Atkal man sagribējās palielīties ar savu veikumu, bet nu es domāju ka tas nav slikti. :)

 

Kā jau iespējams daži zina, esmu pašlaik baigi pieķeries klāt cs:go modu veidošanai. Nu jau kādu mēnesi veidoju pluginu/modu priekš cs:go - basebuilder. Spriežot pēc šī topika, noprotu ka daudzi no Jums jau zin, kas tas par zvēru basebuilder.

 

Šeit spoilerī iemetu aptuveni skaidrojumu tiem, kas vēl nezin, kas ir basebuilder

 

 

Ar vārdiem ir sarežģīti to izskaidrot, bet ceru ka kāds sapratīs).

 

Pēc idejas tas ir zombiju mods, tikai atšķirībā no parastajiem ZM modiem, tev šajos zombijos ir dota iespēja pašam būvēt savu bāzi. Tas var būt garš tunelis, tā var būt kāda bāze gaisā, tā var būt arī kāda parasta māja. Viss kas tev nāk prātā, to arī attiecīgi var uzbūvēt.
Ir dotas 2 minūtes 30 sekundes būvēšanas laiks (ct), pa kuru viņiem ir jāuzbūvē sava bāze, tikmēr (t) zombiji ir iesprostoti tādā kā būrī. Pēc tam ir vēl 30 sekundes sagatavošanās laiks, pa kuru būvētājiem ir jātiek savā veidotājā bāzē (lai nebūtu kādas bāzes gaisā, vai bāzes kurās nevar tikt), jāizvēlas ar kādiem ieročiem šaus zombijus. Pēc sagatavošanās laika zombiji tiek izlaisti no iesprostotā būra, un uzbrūk būvētājiem. Ja zombijs nomirst, tad viņš pēc 7 sekundēm tiek atdzīvināts. Ja zombiji tiek būvētāju bāzēs un novāc visus būvētājus 4 minūšu laikā, tad zombiji uzvar raundu, ja builderi izdzīvo tās 4 minūtes, tad builderi uzvar raundu. Pēc raunda komandas tiek samainītas vietām - tie kas bija būvētāji, tie tagad ir zombiji, un tie kas bija zombiji, tie ir būvētāji. (Ceru ka kāds no šīs putras kaut ko saprata.) Ja nu tomēr vēl nesaprati, tad iemetu šeit video no 1.6 gameplay - 

 

 

 

 

 

Turpināšu ar vizuālo materiālu.

 

Šeit ir mazliet vecāks video, kurā es parādīju funkcijas, kuras tajā brīdi biju izveidojis

 

Tagad jau ir izveidotas daudz vairāk funkcijas un citas fīčas, kā šops ar superknife, rules page, anti blocking sistēma, utt.

 

 

Šajā video varam apskatīties mazu treileri, ko es izveidoju par pašu gamemodu.

 

Protams, nekas īpašs, bet video savus 50 laikus ir savācis, kā arī esmu saņēmis komentāru no banana gaming (140k subs), ka viņš noteikti vēlēsies iemēģināt uzspēlēt šo modu, kas mani tiešām priecē. :)

 

Okey, ejam mazliet tālāk - skrīnšoti.

 

Pašlaik esmu izveidojis divas mapes, kas nav daudz, bet priekš sākuma ir pietiekami.

 

bb_corners

 

 

1wRMC3Q.jpg

 

 

 

bb_boomix

 

 

9xpK6mg.jpg

 

 

 

 

Kā arī šeit ir viens skrīnšota, tā teikt no moda testēšanas

 

 

LpDbVHh.png

 

 

Un jā, tas ir īstais zipnix :D + vēl viņš man piedāvājā izreklamēt šo modu, lai padarītu viņu populāru. Cik viņš man stāstīja, pats @ 1.6 ļoti daudz ir spēlējis basebuilder.

 

 

Pašlaik serveris stāv uz parastas servera kastes. Jā, pašlaik šis GO serveris ir vienīgais Pasaulē ar basebuilder modu. :) Zinu tikai to, ka vēlviens Austrālietis arī taisa basebuilder, bet ne tik labu. :) Ja ir nepieciešams, varu arī iemest parādīt Austrālieša versiju. 

 

Ko sakat par šo modu?

Edited by boomix
Link to comment
Share on other sites

Dv ,Akka UN Yoga bliežat gaisā ,pie mums vismaz Zipnix būs ^_^

Tur tad man būtu jāizsaka patīkams piedāvājums, jo par brīvu pluginu atdot galīgi negribas + vēl zipnix piesolīja kārtīgi noreklamēt serveri un pieteicās jau būt par adminu. :)

Edited by boomix
Link to comment
Share on other sites

Tur tad man būtu jāizsaka patīkams piedāvājums, jo par brīvu pluginu atdot galīgi negribas + vēl zipnix piesolīja kārtīgi noreklamēt serveri un pieteicās jau būt par adminu. :)

Yoga bagāts Kappa 

Link to comment
Share on other sites

Tur tad man būtu jāizsaka patīkams piedāvājums, jo par brīvu pluginu atdot galīgi negribas + vēl zipnix piesolīja kārtīgi noreklamēt serveri un pieteicās jau būt par adminu. :)

 

Kas ir zipnix :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×