Jump to content
Mr.White

Ant-Man

Recommended Posts

35ch82b.jpg

 

  • Oriģinālnosaukums:Ant-Man
  • Latviskais nosaukums:Skudrcilvēks
  • Gads:2015
  • Žanrs:Fantastika,piedzīvojumu,asa sižeta
  • Režisors:Peyton Reed
  • Galvenajās Lomās:Paul Rudd,Corey Stoll,Evangeline Lilly,Michael Douglas
  • Sižets:Apbruņojies ar superkostīmu, kuram piemīt pārsteidzoša spēja samazināt izmēros savu īpašnieku, taču vienlaicīgi palielināt viņa spēku, blēdīgajam Skotam Lengam ir jāatrod sevī spēja kļūt par supervaroni un palīdzēt doktoram Henkam Pimam novērst jaunākās paaudzes tehnoloģiju draudus pasaulei.
  • IMDb:http://www.imdb.com/title/tt0478970/?ref_=fn_al_tt_1
  • Filmas treileris: 
  • Mans komentārs un vērtējums par filmu:Tie,kas saprot kaut ko no Marvel komiksiem un to ko viņi ar šīm filmām vēlas pateikt (visas avengers daļas,captain america) šo filmu gaidīs kā neprātu un es esmu viens no tiem,vienozīmīgi šī gada gaidītākā filma!
Link to comment
Share on other sites

 

Kas nakošais būs WhaleMan?

 

Noteikti aizbraukšu noskatīties ,ientriģēja.

 

 

Ant-Man ir viens no vecākajiem marvel supervaroņiem,kurš oriģinālajos komiksos radija pašus avengerus un ultronu,tā kā tas par to "kas būs nākošais" bija diezgan tupi.

 

kur noskatījies?

31. jūlijā Latvijā

 

 

 

P.S Filmā būs arī redzami Kapteinis Amerika,Falkons,Winter soldiers,laikam tā būs pēc titru aina!

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc jau filmām ir treileri lai varētu mazliet izprast kas īsti filmā notiks.

Pirms raksti, padomā ko Tu raksti. ;)

 

Treileris diez gan interesants! I like!

Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga likt filmu kuru pat redzējis neesi? Ne tu viņu vari ieteikt, ne savas atsauksmes ielikt

Un kāpēc es nevarētu ieteikt ja es zinu daudz ko par komiksiem un zinu +/- ko sagaidīt šajā filmā un ja cilvēkiem nav ko darīt tad izlasot manas domas un noskatoties treileri var aiziet uz kino un ko zin,varbūt atrast sev jaunu mīļāko filmu,tā kā šāda tipa filmas iznāk samērā reti tad neredzu iemeslu kāpēc to nevarētu šeit ielikt. Nelieku jau katru romantisko komēdiju šeit!

Link to comment
Share on other sites

ar komiksiem ir tāpat kā grāmatām ,nonākot uz lielajiem ekrāniem viss ir daudz savādāk ,un no 2 min treilera tu nevari pateikt cik laba būs filma, jo bieži ir gadījies ,ka treileris ir ļoti labs ,bet filma pēdējais mēsls un otrādi.

Link to comment
Share on other sites

ar komiksiem ir tāpat kā grāmatām ,nonākot uz lielajiem ekrāniem viss ir daudz savādāk ,un no 2 min treilera tu nevari pateikt cik laba būs filma, jo bieži ir gadījies ,ka treileris ir ļoti labs ,bet filma pēdējais mēsls un otrādi.

 

lol eu kolumb tu ameriku atklaji. protams ka gramatu un komiksu partaisit filma ir same :damn: 

 

un ja no treileriem nevar noteikt cik laba bus filma, bet te neviens to ari nemegjina izdarit... te daudzi iespejams neseko lidz, kadas filmas iznaks nakotne, un nemaz nezinatu par sho filmu. 

 

un pec treilera, aktieriem, producentiem, kvai ta pasha postera var pateikt vai tev ta filma patiks vai ne  :hmmm:

 

 

neuzskatu sevi par baigo marvel pieludzeju, bet patik shat tad noskatities shada tipa filmas.

gan jau iechekoshu, noteikti kiniti ne, bet kad neta bus pieejama.

Link to comment
Share on other sites

ar komiksiem ir tāpat kā grāmatām ,nonākot uz lielajiem ekrāniem viss ir daudz savādāk ,un no 2 min treilera tu nevari pateikt cik laba būs filma, jo bieži ir gadījies ,ka treileris ir ļoti labs ,bet filma pēdējais mēsls un otrādi.

Protams,ka sižets būs savādāks,bet es zinu varoņus un zinu,kas +/- būs gaidāms šajā filmā,tāpēc arī iesaku kā labu filmu,kas no marvel nākot noteikti nepievils,jo šīs filmas turpinājums aiznesīs mūs nākošajā kapteiņa amerikas filmā (Captain America: Civil War)

 

Tā kā nevajag tēlot gudrinieku un dirst ja nezini neko kā arī šaize teica,es informēju cilvēkus par filmu un varbūt pēc šī topika kāds aizies,noskatīsies un būs labi pavadijis laiku!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×