Jump to content
Jorens

Would YOUR KID take candy from stranger?

Recommended Posts

Noskatoties šo video, es sapratu ,ka izniekoju savā dzīvē 6 minūtes skatoties šo video, bet pa tām sešām minūtēm es varēju CS:GO dabūt jaunu ranku un tagad i wanna kill my self. :pokerface:

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Just joking

 

Man bērnus nākotnē nevajag, tāpēc es pat nedomāšu par sekojošo. 

Video ir skaidri redzams ,ka viņi nav tik lieli, lai saprastu no kā viņi ņem. Sanāk ,ka tie bērni pat ņemtu konfektes pat no pedofīla  :notbad:  Ir atšķirība no tādiem bērniem un no vēl vecākiem bērniem, jo šiem bērniem, kas ir redzams video nav attīstītas kārtīgi smadzenes, jo viņi ir mazā bērna posmā un tāpec viņiem smadzenes nedomā tik labi, kā musdienās, Viņi redz kautko gardu vai svarīgu lietu ,ar ko grib kautko izdarīt, kā piemēram apēst , viņi to grib tik ļoti, ka viņiem smadzeņu šūnas neprognozē un tādā veidā netiek izmantota inteleģentība, bet tomēr bērns arī var padomāt, ka tas ir svešinieks, jo vecāki ir iemācījuši, bet dažreiz tās lietas aizmirstas TIEŠI bērniem, so yea.

 

Link to comment
Share on other sites

cik nu sakarīgu. "tāpec viņiem smadzenes nedomā tik labi, kā musdienās", "inteleģentība". Pirms raksti, padomā cik ļoti pareizi Tu tos vārdus, teikumus raksti, draudziņ.

 

Nezinu kādēļ man tā liekas, bet bērniem ir drošības sajūta, jo netālu ir vecāki. Un tieši tas ir iemesls kādēļ viņi ņem tos saldumus, būtu viņi vieni paši, bez vecākiem, neņemtu. Šitas bija pirmais ko padomāju, pie tā arī palikšu. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Nieziitis.

Bundy, Ja tev būs sieva un viņa gribēs bērnus tu nebrīnies kapēc tevi sit, Par tēmu esmu redzējis vairākas reizes.

Link to comment
Share on other sites

Bundy, Ja tev būs sieva un viņa gribēs bērnus tu nebrīnies kapēc tevi sit, Par tēmu esmu redzējis vairākas reizes.

Sorry, man nevajag kkādu sievu ( palaistuvi ) ,kas man neko nedod, tikai man jādod viņai dzīvesvieta,ēdamais,ķermenis, nauda. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Es atceros, ka mums ar bra4ku arī kaut kāds opis končas deva. Abiem bija kādi 7 - 8 gadi, jo atceros, ka tā bija pirmā klase. Konfektes paņēmām, bet neēdām. Takā vajag bērnus audzināt nevis huiņu dzīt, ka viņi neko nejēdz. Bērns 2 gados jau visu saprot, iedot viņam planšeti un viņš tev uzstādīs jaunus rekordus flappī putnā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×