Jump to content
LuckyBeer

SURF Ieteikums - no fall damage!?

Recommended Posts

Jā, jā, zinu, izlasīji nosaukumu un iespējams, ka šo jau esi iepriekš lasījis. Neplānoju izskatīt 26 lapas ar ieteikumiem, lai atrastu, ka šāda tēma ar šādu ieteikumu VARBŪT, ka kādreiz pastāvēja.

 

Tātad, par ģēlu; surf spēlēju ļoti ilgi un man, personīgi, nav gluži problēmas ar krišanu, nosišanos u.c. neveiksmēm, toties dažkārt... uzgaidi, netirēli, kas pie velna ir no fall damage?

 

(nezinīšiem) no fall damage tulkojums, definīcija Google's skaidrojumā:

psIYqtH.png

(nezinīšiem) no fall damage tulkojums, definīcija LuckyBeer skaidrojumā: krišana bez savainojumiem. Burtiski, surf laikā, ja kaut kur netīšām nokritīsi, sasitīsies pret kāda galvu vai vēl diez cik neveiksmīgā situācijā nokļūsi tādējādi zaudējot savu HP daudzumu - savainojuma, HP zaudējuma funkcija tiks atslēgta.

 

.... tātad, mana teorija: vēl pastāv spēlētāji, kuri joprojām mācās surf un ar katru neveiksmīgu kritienu zaudē HP un ne tikai HP, bet arī savu pacietību. Tātad, neturpina mācīties un visticamāk, ka iziet no servera (vai, protams, sāk camp, kā jau parasti...). Pretējā gadījumā, spēlētāji, kuri prot surf, bet arī iekrīt panikā, kad jail teleports automātiski neatver jail un iekrīt jail, tādējādi zaudējot HP. Tas ir viens... otrs ir tā briesmīgā sajūta, kad krīti no mario room un burtiski, uzkrīti uz krītoša (no jail) spēlētāja galvas. Stulbi, ne? Un kā Tev šķiet, kādas ir sajūtas!? Tev taisnība, briesmīgas.

Trešais un iespējams, ka pēdējāis, ja vien kāds man nepiebalso ar papildus iemeslu. Es, kā pieredzējis surf spēlētājs gribu atkārtoti mācīties kādu triku (jā, zinu, new game bla bla bla, bet nē, es gribu izrādīties, jo es gribu būt populārs!!!) vai vienkārši spēlējot taktiski uztaisot kādu triku, kas seko ar kādu ekstrēmu, asiņu pilnu šāvienu, kurš man piespēlē vienu punktu pie "fragu" lauciņa, toties... var gadīties arī neveiksmīgs brīdis, ja izpildot šo triku Tu kaut kur atsities vai gaisā kāds no resnajiem spēlētājiem Tev aizšauj garām viegli atsperot savu kreiso, līko kāju pret Tevi un līdz ar to, Tu - nokrīti un sasities. HP zaudējums. Atkārtots nervu sabrukums. Stress. Nevajadzīgs stress. Vai jūs zinājāt, ka stress var izaudzēt vēzi!? Un jūs, spēlētāji, šādi apzinaties, ka ietekmējat citus spēlētājus!? Nē, protams, ka nē, jo jūs jau domājat tikai par sevi!

 

TOTIES, šis kā ne kā ir tikai un vienīgi ieteikums. Pietam garš ieteikums par vienu, mazu tēmu, kurai vēlos noskaidrot atbildi. Es šeit neesmu augstāmstāvošais un neizlemju, bet vēlos noskaidrot viedokli no citiem surf servera cienītājiem, kuri ir saskārušies ar manis augstāk minētajām problēmām.

 

Īsi un konkrēti: PAR ( Kāpēc!? ) / PRET ( Neskaitīsim! Nu labi, bet kāpēc!? )

 

Pateicos par atbalstu un murga lasīšanu. Jauku dienu un gaidu citu viedokļus!

Link to comment
Share on other sites

Neitrāli, nekad šī padarīšana nav sagādājusi baigi lielās problēmas, ja nu vienīgi retu reizi, lidojumā uz priekšu, kāds trakais palien zem kājām.. bet nu no big deal. Ja jau māki surfot, tad krītot no mario room, Tev nevajadzētu sagādāt šausmīgās grūtības nedaudz aizstreifot prom no tās vietas, kur parasti lec ārā no džeila. :]

Link to comment
Share on other sites

Esmu PRET nav jēgas no šitā.Tgd surf serveris ir labā stāvoklī.Grib pamācīties surfot iet single playera ieraksta komandas konsolē un spēlē,bet ja jau grib izrādīties serverī tā jau ir cita lietaa.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par viedokļiem. Atklāti sakot, nevienam jau nesāpētu, ja viņu ieliktu, jo tas nav ne sarezģīts, ne liels plugins, kas ietekmētu servera pamatdarbību.

 

Toties, identy nekad nav bijis no fall damage, jau no pirmssākumiem surf spēlētāji par to raudāja, toties izskatās, ka jaunie surf spēlētāji ir pret šo.

 

Par mācīšanos - speedrun nav mapes kā surf_ski_2 un tur nav paredzēts mācīties "trikus", bet gan veiksmīgi izsūrfot rampu ceļu caur mapi ierakstītā laikā. Un es šo pieminēju kā mazāko iemeslu, jo citu pamatojumie "kāpēc vajag" ir svarīgāki un būtiskāki spēlētājiem, kuri tomēr nav neviena komentētāja līmenī, kas arī ietekme balsu skaitu!:)

Link to comment
Share on other sites

Vēlviens es ir ieradies komūnā, cool, būs divi tādi,kuri daudz raksta un detalizēti izskaidro katru būtību 1 mazā lietā, kuru pēctam pārveido par 1 ,lielu jezgu, bet tomer taja ir dziļa doma.

 

Anyway ,atvaino, bet nevajag. Kāda jega? Tapec jau tas ir surfs, kur ir jāizvairas no tiem šķēršļiem un jābūt uzmanīgam,jākoncentrējas daudz.  

Edited by ezpizzy
Link to comment
Share on other sites

Vēlviens es ir ieradies komūnā, cool, būs divi tādi,kuri daudz raksta un detalizēti izskaidro katru būtību 1 mazā lietā, kuru pēctam pārveido par 1 ,lielu jezgu, bet tomer taja ir dziļa doma.

 

Anyway ,atvaino, bet nevajag. Kāda jega? Tapec jau tas ir surfs, kur ir jāizvairas no tiem šķēršļiem un jābūt uzmanīgam,jākoncentrējas daudz.  

Nē, šķēršļi ir speedrun. Kā jau redzi tēmas augstākajās atbildēs, šis NAV speedrun.

 

Doma ir tāda, ka es nerunāju tikai par sevi, bet arī par citiem spēlētājiem, kurus es ievēroju ikdienas spēles gaitā... sūdzības par to, ka pretinieki bloķē, tādējādi ļaujot zaudēt spēlētājam ātrumu un nokrītot... tas ir tikai viens. Pārējie iemesli ir atrodami tēmas saturā.

 

Ja visi tiešām ir PRET šo ideju, tad alternatīvs, kas varētu mani un citus neapmirinātos apmierināt - ieslēgt NOCLIP arī uz pretiniekiem (pašlaik ir tikai uz komandas biedriem) tādējādi neļaujot nosisties uz citu galvām. Papildus, dēļ šī var sākties problēmas ar iesprūšanu spēlētājos (kas jau pašalik notiek jailā, ar visiem) un šo var izlabot plugins - auto unstuck.

Link to comment
Share on other sites

Nē, šķēršļi ir speedrun. Kā jau redzi tēmas augstākajās atbildēs, šis NAV speedrun.

 

Doma ir tāda, ka es nerunāju tikai par sevi, bet arī par citiem spēlētājiem, kurus es ievēroju ikdienas spēles gaitā... sūdzības par to, ka pretinieki bloķē, tādējādi ļaujot zaudēt spēlētājam ātrumu un nokrītot... tas ir tikai viens. Pārējie iemesli ir atrodami tēmas saturā.

 

Ja visi tiešām ir PRET šo ideju, tad alternatīvs, kas varētu mani un citus neapmirinātos apmierināt - ieslēgt NOCLIP arī uz pretiniekiem (pašlaik ir tikai uz komandas biedriem) tādējādi neļaujot nosisties uz citu galvām. Papildus, dēļ šī var sākties problēmas ar iesprūšanu spēlētājos (kas jau pašalik notiek jailā, ar visiem) un šo var izlabot plugins - auto unstuck.

Vel sliktāka ideja, ja es eju surf, es eju, lai pašautu, ja kāds nemāk surfot tā nav mana problēma, es arī kādreiz nemācēju, bet iemācijos diezgan ātri. Neuzskatu, ka tā ir problēma un vajadzētu kaut, ko mainīt.

P.S Man nekādus no klipus vai no fall dmg nevaidzēja, iemācijos skatoties kā citi surfo un ar pāris yt video.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×