Jump to content
DeFire

Auto meklējumos

Recommended Posts

Sveiki, tautieši !

 

Vēlos iegadaties jaunu auto priekš ģimenes.

Šobrīd braucu ar BMW e36 1.8i 136HP 1996.g. Bet vēlos ko lielaku, tas nav uz sitienu, proti, esmu labāko variantu meklējumos.

 

 

Aplūkoju audi a6 un a4 universalo 2000.g + uz augšu.

Kāpēc audi?, jo mana skatijuma šajā auto ir viss kas mani apmierinas, protams, viss ari ir atkarīgs no auto komplektacijas, bet visparejais a6 dizains mani piesaista.

 

Ja tas ir ģimene tad a6 būtu labaks drošības viedokļos, saka, ka tavs nav svarigs faktors auto iegāde, bet man gan ir. Ka neka auto pilna pašmasa ir 2200t un tas nudien nav mazs.

 

Budžets 3 000€.

 

Vairāk skatos uz a6, jo tam ir lielaka atsauciba, bet atkal jaskatas pēc ka to spriež. A6 ir lielaks un konfortablaks garajas distances, proti pilsēta nav tik viegli manevrēt un ar a4 ir pretēji.

 

Vēlos a6 kas nav vecaks par 2000. Gadu. Gribi ieteikt ko citu? Iesāku ?

 

Bet jautajums, kurš motors šim a6, kuģim, bus piemerotaks un ekspluatācijā lētāks ? 1.9TDI vai 2.5TDI. Redzēju ari 1.8...!?

 

Saka, ka 1.9 ir vārgs priekš smaga a6 kuzova, līdz ar to degvielu pateres vairāk neka lielai 2.5 motors. Ko tu par to doma?

Kadu motora tilpumu iesāki Tu ?

Vai varbut citu auto?

 

Lūdzu visas atbildes pamatot.

Interese padomi, kas saistas ar reālo dzīvi, nejau fantaziju gājiena izteikti raksti!

Link to comment
Share on other sites

Skatos nav nemaz tik slikta.

Bet vai spēs kalpot vel gadiem? Ari atkarīgs bus no tā, ka ES braucu, bet, protams, jaskatās subjektīvi uz šo jautājumu

Vai nebūs tā, ka katra otra ir norusejusi?

 

Auto ir lētāks, bet vai labaks?

Link to comment
Share on other sites

Audi a4, 1.9 dīzelīti skaties. Jo kā jau dzivnieks teica, audi a6 vajag 2.5-3.0 motoriņu, rēķinies, ka būs paliels patēriņš. Un neteikšu, ka a4 ir nedroši vai nekomfortabli. ;)

https://m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a4/eopil.html

 

Vai https://m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/audi/a6/bljfjn.html

 

Paskaties šitos

Link to comment
Share on other sites

Kā jau minēju čatā, ņem audi a6 2.5tdi, kāpēc? Jo pats arī minēji, ka priekš 1.9, tam svaram būs par mazs, respektīvi, degvielas patēriņš augs un jaudas nekādas, 2.5tdi ēdis tik pat, bet viņam būs gan jauda, +a6 ir komforts, stabilāks uz ceļa par a4. Vēl 2.5tdi audi motori ir izturīgi, pa 2.8keiro, var paņemt labu a6, manuālā, ādas beņķi, u.t.t

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×