Jump to content
DJ Betons

Mercury JB

Recommended Posts

Nav gluži Unban apelācija , bet gan sūdzība par adminu Mercury, kurš uzlika vienkārši par vārdu "Mēsls" gag tikpat labi tad jau laukos visi lamājās ar šiem vārdiem + Neilgi pēctam notika šķirošana, ja jau vienu nogagoja , tad otru personu ar nogagoja (kas nesekoja) Un pateicoties uz šī nepamatotā gag robežas tika uzlikts bans. :)

 

http://failiem.lv/u/ntndvsl#

 

Gaidu Paskaidrojumu arī no Mercury par manu gagu , un kāpēc nenogagoja tad Kaņepi?

Link to comment
Share on other sites

Es netaisos banot par vārdu "bļe" 

Un vārds "mēsls"tika atiecināms uz mani un vienkārši sakot- mēslu čupa, nav viens un tas pats........

Tika uzlikts gags uz 5min un viņa turpināja vārīties adminu čatā.....

Neredzēju, ko Kaņepe teica, biju uz desktopu izgājis

Un tiešām neredzu iemeslu rakstīt sūdzību.....

Iemesls nokoljiit Martu <3 :Kappa:

Link to comment
Share on other sites

Biju tajā brīdī arī klāt, nu diezgan karsti gāja vaļā, bet pats jau arī lamājās, es nogagoju, tad vēl admin chat abuse(man, bet pievēru acis - laikam bija kļūda) , bet kad beidzās gag, tā pirmais vārds - mēsls. Tad vēl nogago Martu, viņa raksta uz admin chat - banned. Huh? Merkurs mad...

Edited by Indiānis
Link to comment
Share on other sites

Es netaisos banot par vārdu "bļe" 

Un vārds "mēsls"tika atiecināms uz mani un vienkārši sakot- mēslu čupa, nav viens un tas pats........

Tika uzlikts gags uz 5min un viņa turpināja vārīties adminu čatā.....

Neredzēju, ko Kaņepe teica, biju uz desktopu izgājis

Un tiešām neredzu iemeslu rakstīt sūdzību.....

Un man ir labs jautājums. Kā tu pamatosi manu gagu? Es tikai cīnījos par taisnību , tu pateici lamuvārdu es tevi gag un uzreiz ņepričom uzliki man gagu :)

Link to comment
Share on other sites

Mans pirmais vārds bija mēsls???

Nevienam to neteicu, (..)

Tieši tā. Pierādījumus gan nevarēšu dot, jo jau spēlēju nākamo mapi.

Paskatīšos vakarā, kas redzams brokoļa demo, bet still lai lemj galvenie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×