Jump to content
Roneeh.

CSGO Funny Moments #1

Recommended Posts

No sākuma neizlaciju tavu nosaukumu :D Domāju, ka atkal pro momenti, bet nē Funyy momenti :( 

Tātad es neuzkatiju šoo ķip moment tik smieklīgu :/ Varbūt citiem(Bērniem) IIr smieklīgi, bet man nebija :(

Labāk taisi Pro momentus nevis Kaut ādu Funny  :)

Link to comment
Share on other sites

-_- žel jus cilvekus nevar neko normalu uzrakstit vienigais ko viruss uzrakstija bija normals , Visi huinja , huinja huinja suds , utt :) tas nav nemaz tik viegli nav tas 1 sekundes darbs vai 2 sekunžu , bišku jarespekte ko katrs dara

Link to comment
Share on other sites

Es tiešām nesaprotu šitos visus 12gadīgus bērneļus. Sakarā ar pašu video- nebija pat viens moments, kad bija kaut kas smieklīgs, nepārproti, necenšos Tevi nodirst vai ko tamlīdzīgu, var jau būt, ka pašam Tev tie tupie, jēlie jociņi likās uzjautrinoši, visiem jau nevar būt vienāda humora izjūta. Bet gribeju paprasīt par kaut ko citu- Tu tiešām domā, ka Tava tā teikt krutā leksika, kas pilna ar lamuvārdiem Tevi padara krutāku? Tici man, tā nav. Izklausās diez gan pretīgi, ka kaut kāds sīks hļupiks tēlo baigo veci, jo redz māk smuki izrunāties. Vienkārši cenšos Tev dot padomu- runā kārtīgā latviešu valodā bez tiem smukajiem vārdiņiem un cilvēki, kas skatās to tavus videoklipus sāks Tevi vairāk cienīt un redzēs, ka neesi kārtējais dunduks, kas cenšās būt kruts lamājoties. Zinu, ka šis it kā sīkums, jo praktiski katrs otrais, kam ir virs 12 gadiem tagad šādi runā, bet nu uznāca prāta apgaismība un gribeju šo uzraksīt.

p.s. vēlu veiksmi ar turpmākajiem video :)

 

I'm out

Link to comment
Share on other sites

Te jus visi uzvedaties ta ka mazi berni, jus pat normali nokritizet video nevarat. TIK HUJNA,HUJNA,MESLS MESLS. Zini kas? Pats tu esi mesls. Te pilniba nevienam nav humora izjuta no 10k cilvekiem...   Pat maniem klases biedriem tas bija smiekligi. Laikam vienkarsi tie, kas nav dzimusi Riga, ari nesaprot, jo katra pilseta cilvekam ir savadaka humora izjuta ,un cilvekam ir savi plusi un minusi.  Video labs, bija smiekligi.

 

gl in next videos.

Link to comment
Share on other sites

WTF. Okay cita pilsēta, savādāka humora izjūta? Ir tāda lieta, kā pieauguši cilvēki un ne visai pieauguši. Viņa vienaudžiem(tai skaitā tev) tas liksies tīri jautri un smieklīgi, bet tiem ārpus Rīgas dzīvojošajiem nē. Gtdo bundij, no one likes u.

Link to comment
Share on other sites

WTF. Okay cita pilsēta, savādāka humora izjūta? Ir tāda lieta, kā pieauguši cilvēki un ne visai pieauguši. Viņa vienaudžiem(tai skaitā tev) tas liksies tīri jautri un smieklīgi, bet tiem ārpus Rīgas dzīvojošajiem nē. Gtdo bundij, no one likes u.

No one likes you you Piece of shijatttt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×