Jump to content
SMUKŠS

Vienīgais cilvēks uz zemes (teaser)

Recommended Posts

Kada jega no klipa? Kautkads cuvaks ,kurs vicinas rokas ar saviem yo yo yo, kamer repo...

 

Anyway, ir labs, gaidu turpinajumu. Keep it up! Labs darbs!

 

 

Es kautko kritizeju? Es prasu kada jega, nevis heitoju, neredzeji, ka rakstiju ,ka man patik un keep it up? ES PAR KLIPU JAUTAJU KADA JEGA... te tiesam dazreiz paliek cilveki debili, jo nesaprot ko nozime pajautat un kritizet. no offense.

Edited by ezpizzy
Link to comment
Share on other sites

Kada jega no klipa? Kautkads cuvaks ,kurs vicinas rokas ar saviem yo yo yo, kamer repo...

 

Anyway, ir labs, gaidu turpinajumu. Keep it up! Labs darbs!

Tu tak esi kaut kāds stulbs.

No sākuma pat kaut ko izdari un tad kritizē, cilvēks cenšas lai citiem cilvēkiem patiktu un vispār prieka pēc to dara.

Tu saki, kāda jēga no klipa. Lai nav melna bilde. Es to pašu varu teikt par Tevi. Kāda jēga no Tevis ir? Nekāda. pīs

gl Jāni.

Edited by Homits
Link to comment
Share on other sites

Kada jega no klipa? Kautkads cuvaks ,kurs vicinas rokas ar saviem yo yo yo, kamer repo...

 

Anyway, ir labs, gaidu turpinajumu. Keep it up! Labs darbs!

 

 

Es kautko kritizeju? Es prasu kada jega, nevis heitoju, neredzeji, ka rakstiju ,ka man patik un keep it up? ES PAR KLIPU JAUTAJU KADA JEGA... te tiesam dazreiz paliek cilveki debili, jo nesaprot ko nozime pajautat un kritizet. no offense.

 

Katrai lietai tad var teikt kāda jēga no tā?

Kāda jēga Tev strādāt? Ja naudu tu izstērēsi !

Kāda jēga skatīties filmas? Ja pēc mēneša neatcerēsies ka to biji skatijies!

Kāda jēga Tev ēst- ja tā vai tā izdirsīsi ārā visu!

 

Vecīt visam ir sava jēga, ja tas nav tavs žanrs tad sory, man vienalga par kritiku īsti un tā, jo cik cilvēku tik viedokļu bet tad uzraksti to viedokli kompitentu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×