Jump to content
STFU

Jauns telefons

Recommended Posts

simplij pis dirs, shaize visu pareizi pateica.

Man piemēram telefons ir vajadzīgs 4 lietām- Pazvanīt, Sms, Mūzika un pa retam ieiet internetā,viss. Man pietiktu kautvai ar to pašu 3310, galvenais kad sazināties var. A jums tur visādas kautkādas krutās opcijas un programas vajadzīgas, tikai nahuj ? es nesaprotu :D

 

simplijs: kruc telefons = liels krāns :lol:

tieši, kad vajag kādu no tām programām, tad tajās situācijās parasti arī nožēlo savu pirkumu. ja vajag prezentāciju ātri izlabot, atrast kādu vietu ar navigāciju vai kaut vai normāli ieiet internetā bez lagiem utt. 

Link to comment
Share on other sites

simplij pis dirs, shaize visu pareizi pateica.

Man piemēram telefons ir vajadzīgs 4 lietām- Pazvanīt, Sms, Mūzika un pa retam ieiet internetā,viss. Man pietiktu kautvai ar to pašu 3310, galvenais kad sazināties var. A jums tur visādas kautkādas krutās opcijas un programas vajadzīgas, tikai nahuj ? es nesaprotu :D

 

simplijs: kruc telefons = liels krāns :lol:

Katram savi uzskati un vajadzības. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nieziitis.
 

 Nopērc Iphone vai Spaceri un ieliec ios :D

 
Ielikt ios ir čakars.
 
 
 
Edited by Nieziitis.
Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu pirkt HTC android telefonu, neatceros cenu, bet vari paskatities.. Es jau dafiga reizes esmu vinu pat metis pret zemi ar visu speku, un vinam pat ekrans nav saskidis... Vinam ir daudz funkcijas, ka kurai protams.. Vina ir laba, jo 32GB atmina uzreiz ,ka noperc to telefonu, + tas ir skarienjutigais.  Vins nelago, visas speles var spelet. Es tiesam neatceros cik maksaja, vins man jau ir 6 gadus :<  es nez.. Es pirku so HTC Android Vacija, jabut man liekas ari Latvija.

Link to comment
Share on other sites

Es pagāju cauri mājaslapām, pameklēju variantus, atradu 2 - http://www.xp.lv/?lang=lv&p=catalog&tid=1&sid=4&do=details&id=7683 un http://www.xp.lv/?lang=lv&p=catalog&tid=1&sid=6&do=details&id=7608 . HTC telefons uzrunā vairāk, astoņkodola procesora dēļ, bet LG it kā šomēnes tikai iznācis, kā nekā jauns telefons. Visticamāk, izvēlēšos vienu no šiem, būtu ļoti labi, ja palīdzētu izvēlēties labāko.

 

wtf, nevaru otru linku normāli ielikt

edit: kādas atsauksmes par elektroniks.lv un euronics.lv?

Edited by STFU
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×