Jump to content
Fewtwo

Jautri :D

Recommended Posts

Iečeko kautko normalu North un pamacies kautko no nesen izveidotajiem video - https://www.youtube.com/user/FiskarGaming 

Ja tu velies dabut partneri sauc kautko normalu taisit nevis MTA DAYZ.

P.S Ar ko tu tur monte ar PAINT v1? tak nolade kautko normalu Sony Vegas Pro 11 kautvai oj ja tev  tak kompis nevelk , knapi dekstopu filme :D

Edited by KrievuPadla
Link to comment
Share on other sites

Sony Vegas jau sen ir izgajis mode ,tagad ir vel labakas montesanas programas, kur ir jaunas ficas un daudzko vairak var darit...  + ari vieglak, nevis sony vegasa tur stundu cakareties kamer uzrakstis 1 tekstu... 

 

Un FISKAR , ká tu zini ,ka vins grib dabut partneri? Vins vnk filme for fun, nevis tikai del subbiem...  Un pats tu biji jauns puika, paskaties savus pagatnes video... TIKAI MTA DAYZ! :<  Tev jau tikai interese subi ,ne? Ko tev tie subi dos? Baigais varenais busi?  Un tie kas monte ir £*£*£*£*£, vismaz puse no ta, jo vini kruti samontes un domas ,es ble varens ,samonteju krutu vidiku, tagad es tik dabusu like un subus... of course.. Tak pieaudziet.. 

Link to comment
Share on other sites

Iečeko kautko normalu North un pamacies kautko no nesen izveidotajiem video - https://www.youtube.com/user/FiskarGaming 

 

Ja tu velies dabut partneri sauc kautko normalu taisit nevis MTA DAYZ.

 

P.S Ar ko tu tur monte ar PAINT v1? tak nolade kautko normalu Sony Vegas Pro 11 kautvai oj ja tev  tak kompis nevelk , knapi dekstopu filme :D

Kas tās pa hujņām? FiskarGaming :D un es nēsmu North ,piedod. Ja es abonēju viņa kanālu nenozīmē ,kad esmu viņš.

Link to comment
Share on other sites

Sony Vegas jau sen ir izgajis mode ,tagad ir vel labakas montesanas programas, kur ir jaunas ficas un daudzko vairak var darit...  + ari vieglak, nevis sony vegasa tur stundu cakareties kamer uzrakstis 1 tekstu... 

 

 

Labāk iemācities ar sony vegas ideali , nekā skraidīt un meklēt jaunas programmas. 

Link to comment
Share on other sites

Labāk iemācities ar sony vegas ideali , nekā skraidīt un meklēt jaunas programmas. 

nafig to sony vegas, ir vel labakas programas un attistitas ar jaunam ficam ,nevis ar so cakareties...  Jaa iemacisies, anyway ir tapat gruti.  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×