Jump to content
akka

MTA Sarunas

Recommended Posts

Da vienkārši permu uzmet un viss. Pirms paris gadiem tas pats bija, http://identy.lv/forum/index.php?/topic/18081-unban/

 

another http://identy.lv/forum/index.php?/topic/18082-plzz/

 

Aiz sava computer skrēena jūtas like a boss un var rakstīt ko grib, bet satiktu RL, nebūtu labi. 

 

Zābāk tu esi normāls cilvēks, bet jebkur kur tevi satieku, vai nu TS3, serverī ,tu ņipričom sāc dirst virsū jebkuram. Kaut mazgadīgam. 

 

Tevi slikti audzināja vai vienkārši tu esi *censored* ?

Link to comment
Share on other sites

Tici man dzīvē tāds pats gandrīz. Un tas pirms gada bija. Cilveki nepaliek mužīgi tadi paši. Un perm par to ka man aizgaja ciet jo man totāli uzdirsa? Nu kautkā negribas. Viss chill

Link to comment
Share on other sites

Zābaks tur kaut ko par pvp logout saka.

Pats agrāk dienā 6-7 reizes combat taisīja.

tas bij agrāk, tgt tik 1-3x menesi i to nejau combat. Lai ir 4h un miršana uzreiz un viss.
Link to comment
Share on other sites

Tevi vienkārši permā nobanot un miers un dievs.

sakars? Ja tev vnk skauž jo nemaki spelet. Vnk tu esi heiters bez dzīves. Lūdzu neviens neatbild.

P.S. salabojiet to faking backup laiku 30 minutes jagaida kad beigsies. Zb jau.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nieziitis.

Nepareizā sadaļa bet nu viss kas par mta identy.lv. 

 

 

Vēlos lai serverī ieliek  combat logam 6 vai 4 stundas bet kad izlogojas combatā nomirst kurš grib arī Like This Post :)

Link to comment
Share on other sites

Lel var :lol:

 

Nu kaaa, ja mak tad var 

Skatījos pats vēl vai var, ja pat tu to uztaisītu, varētu apiet ar citām komandām un tas būtu ļoti bugains. ( Izmēģināju uz exit / quit / reconnect etc )

Link to comment
Share on other sites

Es jebal,Galva vakar ataisīja radaru un ieslēdza a huj šodien jau atkal aizbugots :( Tolks nekāds no tā nebīja. Galva lūdzu uzliec kautko tur priekšā lai nevari iebugot telti.

vnk tur vaid prieksā uzpamot kšdu kasti :)un tad neviens nevarēs aizbugot 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×