Jump to content
akka

MTA Sarunas

Recommended Posts

Update datuma nebus jo tiesam daudz kas vel ir jaizdara. Viss easy jau ir gandriz pabeigts un palika tikai scriptosana utt. Es visu daru viens tapec tas aiznems vaitak laika. Cerams pec 1 - 2 nedelam bus.

Link to comment
Share on other sites

1.FPS Limits tagad simts , nav jau gruti mainit , bet žēl ka tas mani neietekmēs  :D

2. Koki forši cerams viņus redzesim daudzas vietas piemēram liela daļa parastie koki aizstati ar tiem.

3. Jaunais snaiperis būs M24 , Būs vairāki sniper? Jo M24 nav no stiprajiem (bet slikts nav

4.Debug monitor ir aizverts , vai tas pārsteigums būs?

5.Ghillie suit izskatas jauns , tas ir no arma 2 ?

 

1) 100 nebus bet varbut bus cits. 

2) Koki bus vairakas vietas jo vini dod atmosferu visam serveri. Sitie nav vienigie koki ir vairak un citadaki. Vini nelago ka varat redzet man ss ir 100 fps. nevienu fps pat nenonema. Nu varbut man PC boss. 

3) Pagaidam neko neteiksu jo vel nav zinams. 

4) Aizmirsu ieslegt :D vel ari nekas nav zinams

5) Bus +3 jauni ghillie suit. ^_^ Kopuma tatad bus 4 ghillie. Varesiet mainities skatoties kur atrodaties.

Link to comment
Share on other sites

man piedavajums.

Ieliekat serveri nazi kurš ir jakrafto. 100 reclaimed metal. Un viņš atņem 11999 blood

Viņus jau nebugos... Nepavisam , Bet kur tu ko tādu esi redzējis? :D

Labāk uzlieciet visiem melee wepiem normālu damage , kur jūs esat redzējuši ka cilvēkam iepiš ar cirvi viņš dažreiz pat nesāk asiņot.

-Es uzskatu ka minigun ari vajag iznemt pavisam no servera. Parak OP

 

 

@Galva labāk liec limitu : 50 Lai tiem kam mazaks fps viņš ir stabilaks un neleka uz augsu/leju tik ļoti.

 

Un protams ka koki ir no-lag majaslapa rakstits , tapat ka visi parejie objekti :)

Edited by Mega
Link to comment
Share on other sites

Bet ja pievienotu ka var hunanity kačāt vairak par 5000. vnk esi hero un nosauj kadu chali kurs nav bandits, tad uzreiz nokritas gandriz lidx 2500. Un humanity neceļas uz augsu ja nevienu nesauj. var ari nosauj zombiju iedod 10 humanity klat. Bet tas nav obligāti.

ko vispār darat? Ko spelejat ka Mta ID dayz nav on?

Link to comment
Share on other sites

Mega, tas 100fps ir vinu pasu test serverii identy ir 61-62.

Kas tu domā kad esmu stulbs :D ? Tu vispar saproti ko uzrakstiji ? Galva teica atbildot uz manu postu kad 100 nebus bet varbut bus savadaks , nesaprotu ko tu domaji ar šo postu  :facepalm:

 

@Zabaks par to Humanity REC , jo pašlaik Hero skin dabut nav iespejams (Iznemot saujot banditus) , bet man nekad nav bijis vel. Es labak velkātu hero skin nekā jebkuru citu skinu.

Es speleju Standalone / N*n-St*p Serveri

 

Edited by Mega
Link to comment
Share on other sites

Vispar Varetu uztaisit tādu Identy Grupu whatsappa , kur var pieteikties akkai , vai kautkam lai pievieno. Un vajag lai spamotajus sperienprojekts :D

 

@Zabaks Jau pirmstam teicu Non-St*p Serv.

Edited by Mega
Link to comment
Share on other sites

Non Stop serveris ir tas pats TOP-GTA, viss ir kopets, vienigi pielikti mazliet ieroci, mazliet... Un mappings cits...   Mazliet pascriptots, vispar pat var teikt nav..  Kroci, tas serveris ir suds, jo viss ir kopets no top- gta, paskataties MB daudzumu,- Gandriz vienads. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×