Jump to content
hehey

heheyz pub surf trick movie

Recommended Posts

čhā, krč lieki nebazarēšu, vnk uztaisiju mūviju kur surfoju pub mapēs un kad sāku taisīt trikus, galvā skanēja : ''heheyz can surf anything'' xD - anyway - mūvijs tīri priekš manīm, nākotnē būs ko paskatīties :D - un priekš jums, kur daži jau ar kādu kaitinošu komentu izšaus..grr..die..

Edited by hehey
Link to comment
Share on other sites

Artur,tas nav iespejams parastaja puba kur vispar ir speletaji, tas ir impossible. Visos pub serveros ir 10aa, varbut jau neviens nezin ,kas tie ir ,varbut zin ,bet no 10aa un 100aa ir liela atskiriba .

 

anyway ,es pats ta pat nevaretu, tev pat bija idejas kur surfot un ka un dazadas mapes ,kuras es neesmu redzejis, respect!

Link to comment
Share on other sites

Artur,tas nav iespejams parastaja puba kur vispar ir speletaji, tas ir impossible. Visos pub serveros ir 10aa, varbut jau neviens nezin ,kas tie ir ,varbut zin ,bet no 10aa un 100aa ir liela atskiriba .

 

anyway ,es pats ta pat nevaretu, tev pat bija idejas kur surfot un ka un dazadas mapes ,kuras es neesmu redzejis, respect!

Pēc mana acuskatiena , dažās vietās to pat var ar tiem pašiem 10 aa izdarīt, bet tas būtu pagrūti. Es zinu kas ir 10 un 100 aa un kāda ir atšķirība no tā visa. 

Link to comment
Share on other sites

No sākuma domāju, ka man nets lago tajās vietās, kur palēlināts uzlikts ir :D

Man personīgi šķiet interesantāk skatīties mūvijus, kas nav surf mapēs, tāpēc nav sliktu vārdu, ko pateikt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×