Jump to content
SMUKŠS

Sveiki.

Recommended Posts

Velejos te uzinat nezinu kur interneta meklet.  Bet ka ir pienemsim ja darbs netiek apmaksats ar stundas likti bet par izdarito darbu, pienemsim jazvan klientam un cik klientus es pierakstishu tik ari sanemsu naudu, bet par stundam cik nostradaju  poh, neko nemaksa. so ja kadi noteikumi ir cik var likt stradat ko vini var likt darit, vai es varu pats regulet savu darba laiku?>

Link to comment
Share on other sites

Nu ne prikols tur slepjas vis ka tipa ligums ir vecais, prost nomainija ka nemaksa pa stundam bet par klientiem, so jaa. Tagad nezinu kas notiek man prost liekas ka kautkas nav tirs tur :D

Link to comment
Share on other sites

ja tas ir privātuzņēmums tad neko tāpat neizdarīsi. bet kur problēma, tavā gadījumā par klientu apkalpošanas skaitu tu vari nopelnīt krietni vairāk kā stundu taksē.

Tur tā lieta ka iepriekš bija stundu likme + Klienti, tagad tikai klienti. so strādā kā gribi nav iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Tur tā lieta ka iepriekš bija stundu likme + Klienti, tagad tikai klienti. so strādā kā gribi nav iespējams.

paātrini darba tempu, vienīgā izeja, vai arī maini darbavietu, jo tas vairāk tad izklausās pēc samazināšanas m8. vai arī jaunu darba algu aprēķinu ievieš.

Link to comment
Share on other sites

Nav ne jausmas, ne prosta darba temps poh. Mums ta ir veiksmes spele. Vienu dienu 1 cilveks otru dienu 10 cilveki.. Bet jā, pats vēl jocīgākais jauns līgums tak nav.. :DDD

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt līgumā par to visu jābut apspriestam, ja nav jauna darba līguma tad tevi grib apčakarēt un uz tevis uzdzīvoties... Domāju, ka labāk ej un ar savu šefiņu parunā...

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt līgumā par to visu jābut apspriestam, ja nav jauna darba līguma tad tevi grib apčakarēt un uz tevis uzdzīvoties... Domāju, ka labāk ej un ar savu šefiņu parunā...

Yes rīt iešu runāt!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×