Jump to content
eddys

Ieteikumi..

Recommended Posts

Sākšu ar to ka agrāk es splēlēju Identy , viss bij normāli...

Pārtraucu spēlēt cs, un nolēmu atsākt.

 

1.- Kas notiek ar adminu darbību? spēlētājs spēlē ar "wh" un viņu vienkārši "sperienprojekts" ???

Tu domā ar galvu? spēlētājs nomainīs niku un tālāk spelēs ar saviem wh, admina niks "BEG" kauns tev... vaidzēja likt uz mūžu banu !!!

Lab es jau ar palaidu muti pret viņu, jo nervi neiztur jo admins ir.. teiksim tā stulbs kā zeme.

cik sapratu no splēlētājiem, un paziņam Identy daudz spēlē ar wh , un citām papild programmām, vnk nedodat acc kuri ir mazi pokemoni un neko nesaprot.Savādāk tā identy paliks tikkai mazi pokemoni.

 

2.- Servers dažreiz lago , jo saiet spēlētāji kuri "lago" ir liels pings, kāpēc serverim nav uztaisīts normāls "max ping "~80 " uzreiz sperienprojekts to spēlētāju...

 

 

Tas laikam viss pagaidām, kas man bij sakāms, domāju ka daudz cilvēki man piekritīs...

 

Administrācija , apdomā visu, jo cilvēki vēlās normāli spēlēt, nevis skatīties cirku.

Link to comment
Share on other sites

tu laikam esi stulbs kā zābags. Viņam bija aktīvs bans un nevarēja nobanot. domā ar galvu līdzi!!!!

+ par tiem vārdiem vajadzētu pagarināt banu Tev uz vēl ilgāku laiku. Un iesaku pieaugt, jo savos 23 Tu uzvedies kā mazs bērns ;) kas par katru sīkumu aizsviļas un dirš virsū, nemaz nezinot, kas par vainu ;)

GL Tev.

Edited by Beg`
Link to comment
Share on other sites

Kā jau teica spēlētājam bij aktīvs,nobanoja no web un vienkārši izkikoja...

Par ping kikeru aizmirsti,80 pings vēl ir tīri ciešams un es personīgi neejūtu tos lagus.

Link to comment
Share on other sites

Vidēji forumā,dienā tiek nosūdzēts 1 dd2 pārkāpējs, tajā laikā parasti admins online nav. Tad rodas jautājums, kur ir tie daudzie pārkāpēji par kuriem tu runā? Un adminu daudzums ir ļoti mazs, jo tas netiek dots kuram katram, problēmas parasti sagādā sms acc.

 

Par ping kickeri, man nekādas problēmas nerodas, ja radīsies vajadzība tad max ping tiks samazināts.

 

Paldies par ieteikumiem!

Ar cieņu EMB

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×