Jump to content
hehey

jaunie surf noteikumi /better/

Recommended Posts

Sveiki, lieta tāda ka es un FiZz spelējam surf kad jūs vēl nebijāt dzimuši un mēs vislabāk zinām kādiem jābūt noteikumiem, - uzskatu ka ar mūsu palīdzību jāpamaina noteikumi cuz 1st - buzz mapē ir MR, taka nevajag izdomāt ka var šaut visur..

 

Vēl viena lieta ir ka es esmu jau sen izdomājis kā appiet jūsu ''noteikumus'' - un varu campot vienā un tajā pašā vietā cik tik uzziet ( vēl bans nav bijis, hah )

 

Es uzskatu ka nav tāds block - jo surfam nav virziena ja Jums liekas ka kāds surfo no augšas un wouzers - viņu kās nobloķe, - tik pat labi taisnā surfā ej tu sazin kam taisnība un kas nobloķeja...

 

Tikko izlasiju vēl vienu stulbu likumu - nevar šaut pirmajās 15 sec, r u retarted? - tad kam domāts ir freakin 5 sec spawn...omFg..rly? - lasu jūsu ''noteikumus'' un vnk..no comment - ( fizz jau man liekas ka dabūja slay par to ka šava pirmajāš 15 sek kaut vai SP ir 5 sec..) (( kurš pie velna izdomāja šos noteikumus... - cilveks kurš nav surf redzējis) deam

 

Par misiju : ām šis ir surf - un surfā ko dara? - ne idiņ - nešauj , surfo - jo tas ir surfs - un man bieži dirš ka es ķipa nepildu misiju - bet es jau pildu, tikai ar knife - jo es nemāku šaut SURFĀĀ, vienīgais ko māku ir knife - tpc daudziem liekas ka es ''nepildu misiju''

 

Tas pagaidām viss, neatradu vēl stulbus noteikumus... un jā, tad vismaz surf noteikumus uztieciet surferiem nevis kādam nāpslim...

Link to comment
Share on other sites

Tie noteikumi ir 3 gadus veci un kādreiz nebija 5sec aizsardzības. Runājot par block tad noteikti doma ir, ka nevar stāvēt uz surf bloka un gaidīt, kad kāds Tev surfos virsū, lai nobloķētu un nošautu un runājot par noteikumu apiešanu tad tos vienmēr kāds apies ;)

P.S Gramatika sux, jo rakstu no telefona.

Link to comment
Share on other sites

rakstīšu atbildi pa rindkopām :<

 

1. nemelo, es piedzimu surfojot :< par buzz mapi nezinu, tā ir vairāk kāda gg mape ne surf, tādu ārā :<

 

2. jā, pacempo surf 1 sec un atpakaļ campo :< (ar mani tā cauri netiktu :< ) bet arī kā emb teica, katru noteikumu reāli var apiet

 

3. nu to ko uzrakstīji, tas nav block.. bet ja speciāli sēž uz surfa zem jaila un bloķē, tas gan ir block :<

 

4. ir tāds noteikums? :O protams ka tas ir tizli :D vajag wnk spawn protection 15 sec(ok 10 ari der) nevis 5 :<

 

5. gribētos tev piekrist bet šis ir pub surfs, so ir jāšauj... protams, ka ar knf var, bet ja tā dēļ citiem jāgaida 5 min, lai tu vai kāds cits nodurtu 3 pretinikus, tas ir negodīgi pret citiem...

 

 

es zinu hehey ka gribi lai surf ir surfs, bet jau cik ilgi vairs tas nav īsit iespējams ar daudziem playeriem... pēdējais man liekas bija liniums, ja runā par LV :<

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka sākumā nevar šaut 15sek. ir tikai pretinieku bāzē, lai tādās mapēs kā ss2 nelec apkārt un nešauj tos, kas raunda sākumu nokavē.

How does that make sense? spawn protect ir 5 sec.. tas ir pietiekami laika lai izlektu no spawn un aizsurfotu.. ja ir tads noteikums par 15 sec, tad uzlieciet to spawn protection 15 sec lai nechakaree pratu

Link to comment
Share on other sites

Tad uzliek spawn protection 15 sek un tu nevari apturēt cilvēkus no ieroču dabūšanas un 15 sek nekas nenotiek nekur mapē.

 

Ne jau 15, uzliec 10 sec,lai ir godigi :) Lai katrs var paspeet dabut vismaz kadu wepu ,nevis tevi nosauj kā tu tikko izlec no spawna tas kurš palika dzīvs iepriekšējā mapē or ar vipu :< .... padomā par šo,jo tas noteikumus ir tizls. Un iesaku izņemt to surf_buzzikill ,jo tas ir surf serveris nevis kautkāds dd2 .

Link to comment
Share on other sites

Tak ja jūs nesaprotat, kas noteikumos skaidri un gaiši ur uzrakstīts, kā vaina tā ir? Jums ir ar tiem jāsamierinās tāi, kādi viņi ir. Un interesanti, kāpēc pārējie miljons cilvēku, kas tur spēlē par tiem nesūdzas un kinda saprot, kā viss notiek? Jums "pro" surferiem tik kkādas vēlmes, lai visi pakļautos jums. lel

 

 

Skillzz, yes. Sapratu. :p

Edited by Ventur4iks
Link to comment
Share on other sites

Tak ja jūs nesaprotat, kas noteikumos skaidri un gaiši ur uzrakstīts, kā vaina tā ir? Jums ir ar tiem jāsamierinās tāi, kādi viņi ir. Un interesanti, kāpēc pārējie miljons cilvēku, kas tur spēlē par tiem nesūdzas un kinda saprot, kā viss notiek? Jums "pro" surferiem tik kkādas vēlmes, lai visi pakļautos jums. lel

 

Pats saprati ko uzrakstīji ? :D

Link to comment
Share on other sites

Tak ja jūs nesaprotat, kas noteikumos skaidri un gaiši ur uzrakstīts, kā vaina tā ir? Jums ir ar tiem jāsamierinās tāi, kādi viņi ir. Un interesanti, kāpēc pārējie miljons cilvēku, kas tur spēlē par tiem nesūdzas un kinda saprot, kā viss notiek? Jums "pro" surferiem tik kkādas vēlmes, lai visi pakļautos jums. lel

ienāc biežāk serverī, tad arī redzēsi, ka lielākā daļa patstāvīgo surfotāju sūdzas par noteikumiem. Un Spawn protection uz 15 sekundēm ir par daudz!

Btw - iesaku noņemt jail ss2 un sand mapēs, lai nebūtu jādomā par jailcamperiem, kas arī ir milzīga problēma.

+ vēl - lūdzu, dabūjiet aktīvākus adminus, izvērtējat esošo adminu aktivitāti surfā.

Link to comment
Share on other sites

4alit , man liekas ka Tu nesaproti ko raskti kopa ar savu "mega kruto surf dievu"

Vispirms izlasi kartigi noteikumus un tad padoma , un raskti.

+ es atceros ka Tu agrak speleji surfu. Ja Tu agrak labi savi , bet tavs surf bija sukc. Un es vela tceros ka es Tev daudzas reizes liku banu par camp.

Tas par 15 sekundem jau teica ka pretinieku spawna nevis visa mape.

Bet par surf buzz lai paliek. lai ie kaut viena mape kur var pafragot un paspelet bez noteikumiem +/-

Link to comment
Share on other sites

hehey tā jau viss norm, bet par pirmo rindkopu..... Pārāk pacelāti.. Šaubos ka viss labāk ar Fizz parzinat noteikumus tik tapec ka jums ir labi PC un online time jau 3x apgriezies riņķī... Vispār LV surf noteikumi parādijās LiniuM serverī un pēctam Flawlessa serverī, jo tie bija LV pirmie surf serveri kuri parādijās GIGN.lv..

 

Ko es ar to gribeju teikt... Tagad es varu pacelāti pretīm runāt - Biju LiniuM projektā Moderators (nick - LiniuM* SniKis*) un noteikumus meklējām kopā ar MAIN ( nick- LiniuM* ZloB*) visādos arzemju projektos, tapēc noteikumus pazīstu ilgāk ja nemaldos jau kādi 6 gadi pagajuši kopš LiniuM nomainija nosaukumu un aizgaja pa burbuli, tapēc arī esmu tikai SURFĀ ADMINS. ^^

 

P.S. Esmu rakstijis par noteikumiem "mūsu" MAIN - akku, bet no viņa puses nekadas emociju pazimes... Prieks ka centies ieviest kārtību arī starp likumiem.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×