Jump to content
daunis52

[Banned kzhack + wh] bundiiE

Recommended Posts

1. Pilnais bana info izraksts no konsoles nerada.

2. Paša paskaidrojums par situāciju kzhack :DDDD ja protams ,un kur tas butu ,tas kad es vnk ar peliti raustu streifus? :DDD tas ir prikola pec ,varu paradit istos streifus ,iedod demo galvai ,talantam,karamelei. 100 streifus ? axaxa ,tur knapi 7 streifi ir ,lel . davaj ienaksu DR ,paradisu istos streifus . Tas ir prikola pec taisu.. tak reali ... 10 cilveki kuri doma ,kad mam kautkads kzhack.. jailbreaka? :DDD tak reali ,es neko neliecinasu ,kad paprasi cs 1.6 taisitajam u.t.t Kaut te butu normals cilveks ,kurs atskir Kzhack no jebaniem streifiem. Un davaj furgon iedod video ,es tak zin kads vins bija, bhopa ,jeb lj lecu vnk kratot peliti. ohh good. man ir citi demo ,kur normali JB identy parlecu daudzus blokus, pat atuguriski ,bez tiem streifiem . man Lj records ir tikai 247.. max streifus esmu uztaisijis tas ir 8 ,un kadi vel 100 ? :DDDD tas ir prikola pec.. kautkadi 5 cilveki neatskir kzhack no cita. Un BEZ LIEKIEM POSTIEM ! Gribetu dzirdet vairaku viedoklus ,iznemot (rausis,KNE,aigars,fugons,kichinja,semuel) Talants labi atskira hakus ,iedod vinam so demo . un furgon tur kur nosavu tevi ,caur sienu ,defoju ,tu vnk iegaji gunrooma, saberu tev - savu pa vienkarsako defu kas pagadijas. mazinjo ari defoju ,redzeju durvis atvertas ,tur kur nak pie krasam ,savu uz kreiso pusi .. un KNE var redzet ,kad BT pieredze nav bijusi ,sudigi atskir hakus, loti sudigi..

3. HLTV no šejienes! (ar precīzu laiku, kurā notika pārkāpums) hz

3*. Demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" http://failiem.lv/u/gqeepmf

4. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) abus.

5. Links uz Tavu banu (atrodams šeit) http://identy.lv/bans/index/70102id ,pectam kne izbanoja ,kautvai online nebijuhttp://identy.lv/bans/index/70099 un man nav aktivs, taja pasa mape speleju ,tad izgaju ,furgons izbanoja caur steamid

6. Ja admins ir paņēmis skrīnšotus, tad tie no savas cstrike mapes jāsapako un jāpieviep

ja gribat redzet demku par kzhack kura man nav ;D ,here you go. : http://failiem.lv/u/wdtkjoo

Edited by daunis52
Link to comment
Share on other sites

Cik tu vari dirst? Neviens neskatisies vairak un netices Tev, pateiksi, ka ieprieksejas reizes ar siem pasiem meliem nemeginaji izlocities? Neizlocijies toreiz un neizlocisies ari soreiz, ta ka vari vien teret savus 90 euro vai ari pazudi.

Link to comment
Share on other sites

Tur demo var redzēt, viņa krutos def ar 3 lodēm un visas taisni hs. Pēctam pie beigām sāka savus krutos bhop lekāt kuri aizgāja sienās, pēctam kaut kāds nezināms longjump pēc lēciena ar scriptotiem streifiem. Gan jau ja paskatīsies sākumu arī kaut ko pamanīs. Atkal pamanīju, ka viņš jau redz aiz sienas, ka nāks cilvēks un nogaida, pēctam dabuj fragus. Tev laikam dročilkas rokas, ka vari tā prikola pēc noraustīt 12 smukus streifus.

Link to comment
Share on other sites

Tikko pazaudēju 20 minūtes no savas dzīves. Noskatījos demo, un sapratu kad neko nesapratu. Priekškam tev iekš JB ir vajadzīgs kzhaks ? Ko tu ar viņu tur dari ? :D Nu no wh dižo smaku nekādu neredzu, kaut bija 2 vietas tādas whuut ? Nu to var arī pierakstīt kā haļavu vai prosta paveicās. Kā nekātas jb ir viss viena def mape,defo kur gribi ,trāpīt šāvaitā var.

Link to comment
Share on other sites

Tur demo var redzēt, viņa krutos def ar 3 lodēm un visas taisni hs. Pēctam pie beigām sāka savus krutos bhop lekāt kuri aizgāja sienās, pēctam kaut kāds nezināms longjump pēc lēciena ar scriptotiem streifiem. Gan jau ja paskatīsies sākumu arī kaut ko pamanīs. Atkal pamanīju, ka viņš jau redz aiz sienas, ka nāks cilvēks un nogaida, pēctam dabuj fragus. Tev laikam dročilkas rokas, ka vari tā prikola pēc noraustīt 12 smukus streifus.

tas defs bija mazs ,wallbanga vieta bija maza, savu pa vidu un nosavu. halava. Nezinams longjump/bhop? Vins bija pedejais, vinam bija duelis ar zeffeli ,vai ka vinam tur niks ,vnk booring ,man nav duelis ,tapec lekaju, un vel scriptoti? protams ,paskaties streifus slowmo, katrs mazais streifs ir savadaks.. nevar but scriptots ,btw 12 strafes -.-? Iesledz dem_speed 0.5 vai cik gribi un izskaiti cik tur ir ,mosk man vel runat pa skype ,un dzirdesi ,ka man pele kustas ..

 

btw, sas recordosu ka parasti streifoju un ka streifoju ieprieksh ,mulkojoties, editosu ,jeb postosu vidiku.

Edited by daunis52
Link to comment
Share on other sites

Tikko pazaudēju 20 minūtes no savas dzīves. Noskatījos demo, un sapratu kad neko nesapratu. Priekškam tev iekš JB ir vajadzīgs kzhaks ? Ko tu ar viņu tur dari ? :D Nu no wh dižo smaku nekādu neredzu, kaut bija 2 vietas tādas whuut ? Nu to var arī pierakstīt kā haļavu vai prosta paveicās. Kā nekātas jb ir viss viena def mape,defo kur gribi ,trāpīt šāvaitā var.

es redzeju vinu ,kad skreja uz GR ,tad ieraudziju perfektako un pedejo wallbang/defa vietu kur var saut, ja nu gadijuma nosausu un beru.. es nezinaju ,kad vins tur tiesi bus. tas ir wallbang.. Piedodiet par DP ,gribeju editot. Edited by daunis52
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×