Jump to content
Furgons

"Sūdzība[Jailbreak]HHRonis" Unban Furg.

Recommended Posts

1. [AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You have been banned from this Server by Admin HHRonis.

[AMXBANS] There are 1 hour , 56 minutes and 51 seconds left of your ban.

[AMXBANS] Banned Nickname : Furgons.

[AMXBANS] Reason : ' nespelejies '

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 41793863 '

[AMXBANS] Your IP : ' 87.110.133.213 '

[AMXBANS] ===============================================

2. Nezinu ko viņš vēlas ar šo pateikt. Admins liek kaut kādus nepatiesus banus un pats pārkāpj noteikumus. Par situācīju demo beigās. CT teica komandu "Atpakaļ uz būri" bīja domājis kameras laikam bet pārteicās, nu es sapratu, ka uz būri jāskrien šitas nošāva mani, uzliku slay, jo komanda bīja doties būrī, es neesmu vainīgs, ka ct neprot runāt. Es pildu tikai komandas, tā tak ir šīs spēles jēga. Nu laikam admins to "nespēlējies" bīja domājis, par slay. moška gaidīja banu tajā brīdi un mazliet pats apstulba.

Ja admins redz ka kāds no citiem adminiem pārkāpj noteikums viņam par to jāziņo forumā rakstot sūdzību vai vēršoties pie servera administratoriem! BANOT IR KATEGORISKI AIZLIEGTS.
Saprastu, ja es būtu kaut ko izdarījis, bet mazais laikam sadusmojās, ka netiek pie fragiem.

3. http://failiem.lv/u/bgzojon

4. Demo beigas, vel paskatoties demo var redzēt vel dažus fk, kur es viņu sodīju par to(slay).

5. Steamed

6. http://identy.lv/bans/index/70021

 

Stingri ieteiktu šitādiem flagus apcirpt, ja paši nesaprot kas notiek. Ja nepatīk, ka viņus soda, tad lai netaisa paši pārkāpumus un pēctam nestresos ;)

 

Edit - Jā, komanda bīja ar muguru pret zilo būri, kuru es izpildīju un tad sekoja komanda "Atpakaļ būrī" kuru es arī meiģināju izpildīt, bet tu mani tad nekaunīgi nošāvi taisnā ceļā bez novirzīšanās uz būri.

Edited by Furgons
Link to comment
Share on other sites

Nebija nefiens fk, teica ar muguru pret zilo būri, tev pasam drizak vajadzetu paris flagus atņemt ka nepareizi lieto! :)

 

Nebija nefiens fk, teica ar muguru pret zilo būri, tev pasam drizak vajadzetu paris flagus atņemt ka nepareizi lieto! :)

un jā par to noteikumu kad kategoriski aizliegts citus adminus banot, tur es pārsteidzos tevi nobanojot bet tu jau pats biji vainīgs ka nepatiesi slay!
Link to comment
Share on other sites

Bet tādā gadījumā kpc ir uzreiz jābano ? Kpc negāji likt sūdzību par admina nepatiesu rīcību ? a ?

 

Furgon ej spēlē!

 

Admins tiks brīdināts! Vēlreiz kas šāds atkārtosies , flags off būs.!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×