Jump to content
ADDISON

Furgonam sakāpis [JB] Sūdzība.

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir)

 

 

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by Admin: Furgons.

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Reason: 'gagspeak'

[AMXBANS] Duration: '2 hours'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:0:83573942'

[AMXBANS] Your IP: '91.105.88.206'

[AMXBANS] ===============================================

 

2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda

Administratoram ir pilnīgi sakāpis! Noteikumus nezin un pīkst kā jau "pieredzējis". Demo laikā šis 2x saka, ka ir gagojis mani, es rakstu čatā un nav nekāda gaga. xgag nevar nobanot uz atsevišķiem flagiem, lai varētu gagspeak taisīt, bet ja ar amx_gag nogago uz flaga - TAD RUNĀT NEVAR! Šis pat nesaprot, jo es tak čatā būtu redzējis, ka mani nogago! priekškam tad ielika amx_gag, ja ar to varētu runāt? :O lel. Viss redzams demo, palūgšu šo administratoru brīdināt, viszinis "labākais" admins furgons. Kā arī ir pārkāpts noteikums, ka ADMINISTRATORS ADMINISTRATORU NEDRĪKST SODĪT, PAR TO IR JĀZIŅO FORUMĀ!

Palūgšu administratoru apmācīt kārtīgāk vai atņemt flagus, ja rīcība ir TIK augstprātīga.

3. Screenshoti vai demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem"

 

DEMO ŠEIT

 

4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību

 

Demo ir pagars, bet kaut kur vidū viņš vienreiz saka, ka ir gags, nekādu gagu neredzu, ka ir gagojis .. beigās otro reiz kā rezultātā sāku viņam skaidrot, ka ar amx_gag, ja nogago uz flaga atsevišķa kā viņš saka, nevar runāt! un ar xgag nebija gagojis, jo varēju čatā rakstīt! Sekoja bans, dēļ admina neuzmanības trūkuma.

 

 

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) STMD.

EDIT: Kaut kur no 27 minūtes .. iepriekš nogagoja vienu citu ar xgag uz 1440min.. man gags nebija tur, plus ja vinjsh ar xgag gago, tad es čatā rakstit nevaretu, jo nevar izveleties atsevišķus flagus.

Edited by KEISIJS
Link to comment
Share on other sites

Noskaties visu demo, jau pašā sākumā gagoju uz C flagu (voicecomm) 166minutes. Šitas visu laiku turpināja runāt, brīdināju. apnika bridināt uzliku banu. Man pilnīgi pohuj par to rule "Admins nevar banot adminu" tad nepārkāp pats noteikumus (ts_speak). Tu visu mapi kaut ko muldēji pa mikrafonu un traucēji citiem vadīt, takā sēdi ar savu banu.

Edited by Furgons
Link to comment
Share on other sites

Pārliecinies vai uzliki pareizajam, veci.

Ar ko gagoji? Amx_gag or xgag?

un 166m ? Slims ar galvu ?

Xgag- nevari gagot uz atsevišķiem flagiem , bet vari runāt.. tātad visi flagi kopā un čatā rakstīt es varēju.

Amx_gag - nogago uz voice, tad arī runāt nevarēšu.

Iemācies izmantot komandas.

Link to comment
Share on other sites

Bļā gagoju ar xgag niks laiks C(VOICECOMMON) LAI TU AIZVERTU SAVU JEBLI UN ATLAUTU CITIEM VADIT, BET VARETU RAKSTIT LOH. Priecajies ka nahuj tev 2h iepisu nevis 10h, jo tu visu mapi bļa norunāji.

 

Pieprasu viņam paaugstināt bana laiku, ja vel kaut kādi kompleksi un nekas neapmierina viņam te ir.

Edited by Furgons
Link to comment
Share on other sites

Bļā gagoju ar xgag niks laiks C(VOICECOMMON) LAI TU AIZVERTU SAVU JEBLI UN ATLAUTU CITIEM VADIT, BET VARETU RAKSTIT LOH. Priecajies ka nahuj tev 2h iepisu nevis 10h, jo tu visu mapi bļa norunāji.

 

Pieprasu viņam paaugstināt bana laiku, ja vel kaut kādi kompleksi un nekas neapmierina viņam te ir.

Abuse, te pieprasu tev suspendu uz pāris nedēļām. :) Atrodi tieši to momentu demkā, kur man nogagoji, DAVAJ UZ PRIEKŠU VARONI.

Esmu noskatījies jau gandrīz visu mapi, beigās tu sāki nīdēt, ka man gags.. vispār nav vietas, kur nogagoji, tapēc pierādi, ja tā dirst māki un ,ja bans ir patiess!

 

Lai nerunātu gago ar amx_gag, low, vai tu tagad vienkārši centies appist kādu, ar xgag nevar flagus uzlikt .. jo demo vidū nogagoji kādu čali.. un tur bija visi flagi - cats utt, tātad mani ar tā būtu gagojis, a ņihuja nav!

 

 

EDIT - 30 minūte demkā - FURGONS - KEISIJS, tev ir gags. Noskatijos visu iepriekš.. nekāda gaga nav ..

bans nepatiess, lai izskata augstākstāvošie.. Furgona rīcība šajā topikā pat ir nepieņemama.

Edited by KEISIJS
Link to comment
Share on other sites

ahhaha baigais gudrītis, tu reconnectojies lai savu demo parrakstītu. Suspendu vari likt, man pohuj. Tapat bans par ts_speak paliek, to var likt bez gag un es tevi bridinaju vairakas reizes. Suspendu vari likt man pohuj

Link to comment
Share on other sites

ahhaha baigais gudrītis, tu reconnectojies lai savu demo parrakstītu. Suspendu vari likt, man pohuj. Tapat bans par ts_speak paliek, to var likt bez gag un es tevi bridinaju vairakas reizes. Suspendu vari likt man pohuj

Opa, aprāvies beidzot? kāpēc, lai es 40min sēdētu on.. un pēkšņi pēc tām 40min tu saki, ka man gags? Tu gribi teikt mape iet 40min un visu to laiku runāju ar gagu un tu neko neteici? Apsveicu. :)

E: banu neliek par tspeak.. visi tur runāja, paskaties demku. Par to gago, ja protams māk vispār nogagot. :(

E2: velreiz skatijos demku, un tu veci esi pamatīgi ieberzies, es pat sākumā esmu CT.. kāds rr? GL tev turpmāk.. te pat bez demo skatīšanas un laika tērēšanas var saprast visu.

Edited by KEISIJS
Link to comment
Share on other sites

Bļā tev ir tā noveicies, nahuj nākošreiz vari necerēt, ka es vel cietīšos, gaidīšu un neko nedarīšu, bet tu pa taisno lidosi arā no servera. Demo nevar redzēt gagu, jo viņš uztaisīja reconnect, ienāca ct, bet es viņu pažēloju un nemetu arā. Varat ņemt nost to banu, bet es nepamatoti neliktu kaut kādus debīlus banus un beztolkā viņam neteiktu, ka viņam ir gags. Rakstīju xgag Keisijs atkārtoti konsulē un jau uzrādījās "This player has allready been gagged". Kā jau teicu, banteam var neskatīties demo, jo tur neko neredzēs. Nākošreiz varēsi sēdēt dienu, vismaz būs pierādījumi :))))))))

 

Varat man likt brīdinājumus, suspendus, man vienalga. Centos nesodīt cilvēku un beigas, ka tiešām izbesīja redzi kas sanāca. Nedomāju, ka tu tāds pimpis esi, bet redzi kā manus uzskatis esi mainījis

Edited by Furgons
Link to comment
Share on other sites

Bļā tev ir tā noveicies, nahuj nākošreiz vari necerēt, ka es vel cietīšos, gaidīšu un neko nedarīšu, bet tu pa taisno lidosi arā no servera. Demo nevar redzēt gagu, jo viņš uztaisīja reconnect, ienāca ct, bet es viņu pažēloju un nemetu arā. Varat ņemt nost to banu, bet es nepamatoti neliktu kaut kādus debīlus banus un beztolkā viņam neteiktu, ka viņam ir gags. Rakstīju xgag Keisijs atkārtoti konsulē un jau uzrādījās "This player has allready been gagged". Kā jau teicu, banteam var neskatīties demo, jo tur neko neredzēs. Nākošreiz varēsi sēdēt dienu, vismaz būs pierādījumi :))))))))

 

Varat man likt brīdinājumus, suspendus, man vienalga. Centos nesodīt cilvēku un beigas, ka tiešām izbesīja redzi kas sanāca. Nedomāju, ka tu tāds pimpis esi, bet redzi kā manus uzskatis esi mainījis

VECĪT :D:D:D PAŽĒLOJI :D TĀĀS ATMASKAS :D:D:D:D:DD Tak skaidrs viss ar tevi.. domā kāds ticēs? diezgan smieklīgi tas viss te sanāk tagad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×