Jump to content
love_me

MUSIC ROOM by TREZV1J

Recommended Posts

Ceru, kad so neaizvers, jo nemetisu seit tikai vienu dziesmu, kas ir mana playlist`a.

 

#1 Rem DIGGA : Es loti ceru, kad nevienam nav iebildumi pret krievu muziku

#2 David GUETTA :


#3 HORSEMAN : Sodien tikai so izdzirdeju, bet jau pielipa. Dziesma itka nav no pasaules topiem, bet pielipa vienalga.

Pagaidam ieliku tikai 3 dziesma, skatisos pec komentariem un tad sapratisu, kas jums patik. Un talak meginasu izpatik jusu gaumei, jo man nav noteiktas dziesmas stila. Patik pilniba visi muzikas stili. Pat Japaniesi.

 

P.S - Piedodiet par pareizrakstibu un garumzimem, esmu arzemes un te nav QWERTY :/

Link to comment
Share on other sites

tagad visi taisam topikus ar 3 dziesmām no sava playlist - gg murluli :<

p.s. topic gavno, avtor mudak

 

ee tu pridurak lasit proti? beidz lieki dirst vai ari iesaku izlasit visu, ko esmu uzrakstiji :< pajols i-krana metatajs naguj.

Link to comment
Share on other sites

ee tu pridurak lasit proti? beidz lieki dirst vai ari iesaku izlasit visu, ko esmu uzrakstiji :< pajols i-krana metatajs naguj.

Uzjautā ģimenes ārstam, lai nervu zāles izraksta - saka, ka palīdzot...

-Izlasīju iepriekš, izlasīju vēlreiz (neko interesantu aizvien neredzu)..

 

p.s. Negribu vēl vairāk sāpināt tevi, bet nevienu neinteresē dziesmas no tava playlista

p.s.s. Neatbildi - neinteresē tas, ko esi spējīgs uzknābāt... /bet poļube tāpat uzrakstīsi... #sadface)

Link to comment
Share on other sites

ee tu pridurak lasit proti? beidz lieki dirst vai ari iesaku izlasit visu, ko esmu uzrakstiji :< pajols i-krana metatajs naguj.

Ja šādi vēl turpināsi, tad uz zsvētkiem saņemsi banu forumā. :(. Tāpēc nedaudz pievaldies un neņem galvā kritiku ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×