Jump to content
PatsSandis

Sūdzība Keisijs iekš JB

Recommended Posts

Keisijs, nezin noteikumus, bet iedomājas, ka zin, līdz ar to, neklausīs, ja viņam teiks, ka viņš to dara nepareizi!

 

Tātad! Lieta sekojoša, kad mapes atlikušais laiks vēl ir aptuveni 30 minūtes, sāk strelku, kuras rezultātā mirst nevainīgi spēlētāji, protams iekš spēles, ceru, ka pavisam nenomira!

Par, ko es, protams, viņu transferoju! Tākā parādījās brīva vieta, iegāju ct, viņš mani pārmeta, tātad acc lieto nelietderīgi, jo nebija iemesla mani pārmest!

 

Strelka - Šī diena drīkst notikt tikai pēdējos divos mapes roundos, jeb kad ir palicis maz laika līdz mapes maiņai. Gan sargi, gan ieslodzītie nedrīkst ņemt ieročus. Notiek masveida `bokss` starp CT un TS. Strelkas laikā atceļas visi noteikumi par CT aizliegumu atrasties TS zonā. Ts atļauts uzbrukt CT tikai ar nazi, pretējā gadījumā var tikt piespriest slay / ban.

 

 

Demo - http://failiem.lv/u/hwfmzuh

 

Aptuvenais laiks, kādas 3 minūtes no beigām, vai pat mazāk! Paldies, ceru, ka tiks sodīts!

 

p48

Link to comment
Share on other sites

Strelka? un mirst nevainigi speletāji daudzskaitlī? :O Olafu nodūru, wow deam. Tu varētu būt dzejnieks. :)

Lasīju noteikumus pirms 3 nedēļām.. bija rakstīts, ka PARASTI notiek pēdējos raundos, jā labi sapratu, ka pārmeti mani utt. Atvianojos. Tu teici flag off? :D par ko?

Tas ir acc savā labā, jo ja tik to vien gaidi kā pārmest citu un ieej pats - nav gudri. Es pats tā esmu gribējis darīt, taču man ir bijusi nedaudz loģiska domāšana.. negāju pats, jo sapratu, ka tas būtu acc savā labā, palaidu citu! :)

Link to comment
Share on other sites

Strelka? un mirst nevainigi speletāji daudzskaitlī? :O Olafu nodūru, wow deam. Tu varētu būt dzejnieks. :)

Lasīju noteikumus pirms 3 nedēļām.. bija rakstīts, ka PARASTI notiek pēdējos raundos, jā labi sapratu, ka pārmeti mani utt. Atvianojos. Tu teici flag off? :D par ko?

Tas ir acc savā labā, jo ja tik to vien gaidi kā pārmest citu un ieej pats - nav gudri. Es pats tā esmu gribējis darīt, taču man ir bijusi nedaudz loģiska domāšana.. negāju pats, jo sapratu, ka tas būtu acc savā labā, palaidu citu! :)

 

Paskaties, kad noteikumi pēdējo reiz ir laboti, pirms 3 nedēļām? Varbūt lapu vajag refrešot, jo nezinu, ja gadu stāv atvērta vai vēl ilgāk, tad tāds noteikums varbūt bija! Neko negaidu, parasti, prasu vai neviens negrib iet ct, un nelienu pie pirmās izdevības tur, un, ja Tu pārmet pārkāpējus un ej ct, kāds sakars ar acc savā labā? Atvainojos par liekiem postiem! :S

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×