Jump to content
Filjka

Help , low fps.

Recommended Posts

Labdien visiem!

Man radas atkal problema.

Man csa fps ir 30-31 un necelas augstaks un del ta lago. Ka ari citas speles saka lagot(ka liekas delj ta low fps).

Pirms tam kautko laikam uzspiedu videokartes options :DDD lahs es

Viena ir Intel HD Graphic un otra Nvidia.

Ieprieks paldies.

 

P.S. 2 dienas mekleju un beidzot atradu. Intel video karte nonemu 1 keksiti kuru uzliku.

Bet palika problema ka man max fps 60(bet labi ka nelago vairs)

Nvidea atsledzu vsynk bet fps tik un ta max 60

 

 

P.S..S. Ja es iedomajos atslegt nvidea vsynk , respektivi es ari visu izmeiginaju cs konsole dazadas komandas :p lai teiktu ka es vairs nezinu kur ir ta problema.

Un tas fps_max 101 nestradas bez fps_over... 1 vai developer 1

Un cik zinu defalta fps stav vienmer 100 , ja necelas vairak par 60 , tad ta ir video kartes problema.

Nvidea es visu izdariju ko vareju (man ta liekas), palika Intel HD Graphic :(

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

Pats jau pateici kas talak jadara. HD to pashu izdari... abas jau tiek izmantotas nevis tikai Nvidia. Vai ari vnk atsledz hd, csam pietiek ar 1 :D

 

Un fps 60 nav videokartes problema... kompis vnk pielago monitora refresh reitam. Uzliec monitoram refresh rate 75 un fps bus 75. Bet nav prikola... 60 ir labs fps... tikai surfam 131 noderetu. Nu ja abam vsince ir of tad ar developeru vaidzeja iet. Varbut vel kautkas ar draiveriem... uploado. Ja videokartei ir kada tehniska problema tew lagi bus pat ar 200 fps

Link to comment
Share on other sites

lal cs'am nav nekāda sakara ar to - cik augsta vai zema ir monitora frekvence :lol:

-ja ir kā pats saki, ka neiet augstāk par 60fps - tad pārliecinies vai tiešām pašam cs'am esi noņēmis vsync kā arī pašas videokartes opcijās (paskaties kārtīgāk varbūt tur ir kkas, kas uzlabo spēļu grafiku un ir nepieciešams nomainīt uz performance settingiem - no malas jau tā pasmagi pateikt - nvidias kartes arī nav pa rokai, lai pats paskatītos :/

Link to comment
Share on other sites

Es jau visu izmeiginaju , visur keksishus liku un nemu nost , visur lasiju un nekaa.

Ieeju csa radas fps 131(kur ir menu , new game un etc.) , kad saku spelet uzreiz fps droppo un nereali lago.

Un nekur neredzu pogu resetot optionus uz def vai backup :((

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×