Jump to content
Feel My Swag.

Datora pārkaršana.

Recommended Posts

Labvakar visi.

Pēdējā laikā esmu sastapies ar problēmu-Man dators pārkarst.

Ir varbūt kādi ieteikumi ko darīt,izārdīt datoru (portatīvo) un pašam iztīrīt kaut kāds vieglāks veids vai jāved uz kādu datorservisu ko man darīt?

Paldies par visa veida ieteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

i can feel your swag

Vajag turēt piemēram uz galda vai uz apmēram tādas pašas virsmas. Nevis uz segas .

Iztīri no putekļiem, tas jau pamatā.

Skaties task manager, kas tieši tev tā noslogo procesoru, ja ir iztīrīts, tad vai ir mainīta termo pasta, un vai paša dzesēšanas sistēma nav sabeigusies.

Vai nopērc laptopam šķidro dzesēšanas paliktni.

Edited by Kichinja
Link to comment
Share on other sites

i can feel your swag

Vajag turēt piemēram uz galda vai uz apmēram tādas pašas virsmas. Nevis uz segas .

Iztīri no putekļiem, tas jau pamatā.

Jauna termopasta?

Vai nopērc laptopam šķidro dzesēšanas paliktni.

Thx mazliet dod tagad turu uz galda! :)

 

Noperc palikni portatīvam ar iebūvētu ventilatoru, tad panem piemet vel 2 ventilatorus klat pie ta paša palikņa apakšā, un voulā, būs kā ledusskpis! (done that)

Izklausās baigi labi uhm vari paskatīties šitas paliknis ar veņķiku būs gana labs? :))

Link:http://www.rdveikals.lv/products/lv/172/22760/sort/1/filter/0_0_0_0/N1-dzesēšanas-paliktnis-Datortehnikas-piederums.html

Link to comment
Share on other sites

Līdzko ņirdzas nost tad pasta arī kā garants jamaina... putekļi pats par sevi... GPU lēnām māj ardievas. Neved pie spečukiem, nav nekas tik sarežģīts iztīrīt un pastu uzlikt. Ja kada sistēmas daļa beidzas nost, neko nevarēsi tur izdarīt. Vienīgi ja esi gatavs pirkt jaunas detaļas vietā, tad gan būtu labi zināt tieši kas par iemeslu.

Link to comment
Share on other sites

Ļauj minēt Tev ir HP portatīvais? Viņiem visiem kā vienam, ir problēmas ar pārkaršanu laika gaitā aizies pie dieviem, savējo iepriekšējo portatīvo 2x jau lodēju, bet nu doma lombardā nogrūst viņu. Katrā ziņā HP neiesakui nevienam pirkt. To ko Tev augšā sarakstīja to arī dari un beidz gultā skatīties filmas, liec datoru uz galda vai virs ventilatora.

Link to comment
Share on other sites

Ļauj minēt Tev ir HP portatīvais? Viņiem visiem kā vienam, ir problēmas ar pārkaršanu laika gaitā aizies pie dieviem, savējo iepriekšējo portatīvo 2x jau lodēju, bet nu doma lombardā nogrūst viņu. Katrā ziņā HP neiesakui nevienam pirkt. To ko Tev augšā sarakstīja to arī dari un beidz gultā skatīties filmas, liec datoru uz galda vai virs ventilatora.

 

Muļķības, man arī ir HP, un jau 3gadus kalpo, un nav problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Muļķības, man arī ir HP, un jau 3gadus kalpo, un nav problēmu.

Nu tad Tu nelieto viņu kā daži labi, tai skaitā es, filmas skatos gultā etc shit.. Protams nesaku ka jaunākie modeļi tādi ir, bet pirms 4 gadi un vairāk tie hp pc vienk ir lieli lieli mēsli. :)
Link to comment
Share on other sites

Ļauj minēt Tev ir HP portatīvais? Viņiem visiem kā vienam, ir problēmas ar pārkaršanu laika gaitā aizies pie dieviem, savējo iepriekšējo portatīvo 2x jau lodēju, bet nu doma lombardā nogrūst viņu. Katrā ziņā HP neiesakui nevienam pirkt. To ko Tev augšā sarakstīja to arī dari un beidz gultā skatīties filmas, liec datoru uz galda vai virs ventilatora.

Nav man HP man Acer Aspire 5742G !!! :<

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×