Jump to content
waxhax

[MadYogai nervi nenoturēja]

Recommended Posts

Šoreiz nebūs parauga ,jo šī ir savādāka sūdziba.

 

 

Tātād MadYoga sadusmojās un noņēma acc man /bundiiE. Es visu laiku biju ONLINE pieskatīju serveri ,vai nenotiek nekārtība, ieviesu serverī kārtību,Bija 4 vs 1 ,tad ienāca Slimais Merkakis ,parmetu ,jo jabut vismaz 6 ts,un tad 2 ct. Tad pēc brīža atkal ienāk,paņemu nobanoju par ct_rr, Yoga sāk lamāties uz mani ,ka varēju viņam normāli visu izkaidrot, ka tev nav simon or smth. Bet es nesaprotu ,vai vispār ir tāds cilvēks ,ka ,ja admins pārmet uz TS,un viņš atnāk atpakal ,cilvekam pasam jasaprot ,ka tas ir CT_RR,ok turpinam ,pēctam gribēju caur @ Pirmais CT mirst=LIDO TS ,jo bija pa maz TS, peksni skatos ,nav acc ,neviens flags ,eju foruma rakstu Rausim ,smth kautko stāstija ,Yoga sāk atkal uzvesties bad,un izturās pret ID spēlētajiem ,kā pret huj*** ,itkā es vai cits nekas nebūtu ,sāka mani sauc par waxhaxhujnu,un sāka stāstīt par ko,es nedomāju ,ka par to ņem acc nost,notekumi nezināšana netaisno no soda, bet Yogai ir cita veida intivīcija ,un viņš savā galvā domā kautko citu,ct_rr ir noteikumi pārkāpums ,pirms pirku acc ,teicu būšu skarbs,nedomāju ,ka par to ņem acc nost ,vnk tas var teikt ir sīkums+varēja pabrīdināt ,bet es pat nedomāju vai vajag brīdināt ,jo tas nebija pārkāpums

 

 

Demo : Diemžēl ienācu tiko iekšā paskatīties mošk atlicis atpakal ,bet nebija ,tā kā demo nevaru dabūt, prasiet Yogai.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×