Jump to content
Aigarovich

DARBS ĀRZEMĒS!

Recommended Posts

Sveiki cien. identy lietotāji!

 

Ir gadījusies man tāda lieta par ko nekad nebūtu iedomājies, ka tāds varētu notikt ar mani...

Sēžu mājās un nav ko darīt, karoče bezdarbnieks. Izdomāju, ka vajag ieiet kkādās LV kompānijās kuras piedāvā darbu ārzemēs, tad nu lūk aizsūtiju CV uz dažādām darba vietām un šodien saņemu zvanu lai ierodos uz pārrunām uz WORKIN.LV kompānijas biroju. Tātad 3.novembrī man jāierodas uz pārrunām, bet kāpec es jums šo visu stāstu!?... Lieta ir tāda, ka ir dzirdēti gadījumi, ka šādi biroji vienkārši apčakarē cilvēkus, piesola darbu, bet rezultātā nekā tāda nav vai nu darbs ir, bet viena diena nedēļa, respektīvi izdevumi lielāku(dzīvošana, ēšana utt.) nekā peļņa. Tad nu griežos pie jums ar tādu jautājumu varbūt jūs ko zināt par šo kompāniju ( WORKIN.LV ) ? Itkā viņi neprasa nekādu samaksu par to, ka dabū darbu, itin neko neprasa, bet bail, ka tik nesanāk tā, ka vienkārši paņem un apčakarē.... Ko jūs ieteiktu darīt vai es pat nezinu... Gribās jau aizbraukt papelnīt uz ārzemēm, bet apasna no otras puses. :D Gaidu jūsu domas...

 

Paldies par uzmanību! :)

Link to comment
Share on other sites

Labak nemegini,man ari draugs atrada un piedavaja man,es kautkadigi baidos,bet vismaz liela alga un varetu nopietni papelnit,bet baidos labak neriske,pamegini Latvija atrast darbu,jeb strada arzemes,ja kads vel tavs draugs strada,tad ir viss ok.!

Link to comment
Share on other sites

Es decembra vidū ar sievu eju uz šo kompāniju: http://www.wfnl.lv/ Esmu jau ar viņiem sazinājies, sīkāk uzzinājis kas un kā tāpēc uzticos viņiem, kā arī nav nekas viņiem jāmaksā. Šo starp kompāniju kas piedāvā darbu tieši Nīderlandē, zinu caur paziņām jo tieši viņi atrodas Nīderlandē un pelna kāpostu, caur šo firmu. Par Tavu ieteikto nezinu neesmu par viņiem nekādas atsauksmes dzirdējis, bet tas ka viņi neņem kādu samaksu, tas nav nekas aizdomīgs, tas ir normāli. Tikai mēs šeit šajā degradējušajā Latvijā esam pieraduši ka nekas taču nav par brīvu un visur ir jāmaksā, takā dažreiz tomēr arī par pakalpojumu var iztikt bez maksāšanas.

Link to comment
Share on other sites

Atcerējos, ka internetā var atrast atsauksmes... Un par šo WORKIN firmu neko labu nespēju atrast, tomēr firma prasa naudu un arī cilvēki komentāros nodirš konkrēti šo firmu, laikam tomēr normāli čakarē cilvēkus... Vienu cilvēku atradu kurš komentāros ierakstījis, ka ar visu apmierināts ir...

 

low.---- paldies par adresi un ceru, ka tava informācija ir patiesa.. :D mēģināšu arī es tur savu CV aizsūtīt, paldies par info. :)

 

Protams, ja ir vēl kādi kuram/i ir ko ieteikt, droši rakstat... ja būs TC tad rakstat man PM!!!

 

EDIT: Low.... Tur uz to tavu aģentūru ir pašam jāiet un jāiesniedz papīri vai arī var elektroniski CV aizsūtīt?

Edited by breakfree
Link to comment
Share on other sites

Kad sazinājos ar viņiem, piekodināja lai dodos pie viņiem 2as nedēļas pirms paši esam gatavi doties prom, respektīvi es ar sievu vēlamies doties kādā 5.janvārī nu jau Jaunajā Gadā, tad arī teica lai nākam aptuveni ap 17to decembri, vajagot līdzi visus dokumentus kas parāda cik kruts darba jomā esi, cv, tiesības, etc shit. Tad viņi visu savelk kopā un sūta prom, kolīdz jau Tur menedžeri Nīderlandē savāc visu info un piemēro Tev labāko darbu skatoties pēc Tava cv, ko proti. Protams priekšrocības +smoke weed every day, un sarkano lukturu ielā dabūs mauku pa 50eur un varēsi kuli izšaut. Bet nu tas priekš 4ever alone. Ceru ka palīdzēja mans info. EDITS: Jā obligāti pašam ierasties, ja neesi no Rīgas, pat meklēr to aģenturu nevajag, pretī Cirkam pāri iela ir tā iestāde. Viņi taču nevar elektroniski apkopot Tavu info, un ja esi gīks? :D tāpēc tur visu visu vajag, arī pasi, pārbaudīs vai neesi kādā globālā meklēšanā :)

Edited by lowbobby
Link to comment
Share on other sites

Kad sazinājos ar viņiem, piekodināja lai dodos pie viņiem 2as nedēļas pirms paši esam gatavi doties prom, respektīvi es ar sievu vēlamies doties kādā 5.janvārī nu jau Jaunajā Gadā, tad arī teica lai nākam aptuveni ap 17to decembri, vajagot līdzi visus dokumentus kas parāda cik kruts darba jomā esi, cv, tiesības, etc shit. Tad viņi visu savelk kopā un sūta prom, kolīdz jau Tur menedžeri Nīderlandē savāc visu info un piemēro Tev labāko darbu skatoties pēc Tava cv, ko proti. Protams priekšrocības +smoke weed every day, un sarkano lukturu ielā dabūs mauku pa 50eur un varēsi kuli izšaut. Bet nu tas priekš 4ever alone. Ceru ka palīdzēja mans info. EDITS: Jā obligāti pašam ierasties, ja neesi no Rīgas, pat meklēr to aģenturu nevajag, pretī Cirkam pāri iela ir tā iestāde. Viņi taču nevar elektroniski apkopot Tavu info, un ja esi gīks? :D tāpēc tur visu visu vajag, arī pasi, pārbaudīs vai neesi kādā globālā meklēšanā :)

 

Nu tur tā lieta, ka nēsmu no Rīgas un ir 200 pāri km līdz Rīgai... Un ja es varu viņiem aizsūtīt pases kopiju un savu CV!? Tas neder!? Viss tas pats tikai, ka nebūšu tur uz vietas... Tas gan kautkā neizdomāti, bet katrā ziņā tiešām paldies par informāciju, tiešām noderēja un domāju, ka tuvākajās dienās sazināšos ar viņiem.!!! Paldies vēlreiz..

Link to comment
Share on other sites

Ir vērts... pat ja mēslos iebrauksi, droši zināt nevari par nevienu. Galvenais lasi līgumus ar vēsu prātu un domā līdzi, ja robu tur nav tad noskaidro par firmām kurās jāstrādā un starpniekiem, ja tādi ir un to būtu vēlams darīt pirms paraksta līgumu. Un vislabāk ir bez starpniekiem, jo tie tik pa vidu sūknē tavu naudu.

 

Pats gatavojos doties uz UK, bet kad palasiju līgumu, secināju kad tā īsti neizskatās stabila darba līgums un vel pie tiem vējainajiem angļiem kur visi jaucās kopā... pasūtiju 2 mājas tālāk. Pēctam pachekoju kas tā par borģeli kur būtu braucis. Labi vien bija ka nebraucu.

 

Iesaku skandināvu valstis. Ja latvietim nepietiek ar to kas latvijā jādodas uz UK, ja ar UK naw gana uz Zviedriju/Somiju, un ja Z/S nav labi tad uz Norvēģiju. Žēl ka tālak okeāns un antarktika. Nu vismaz cilvēki tur ir ar sirdsapziņu un no scameriem tur naw tā jābaidas.

Link to comment
Share on other sites

Piedod nelasisu ko rasktija , bet draugs bija arzemes Anglija stradaja. Iztureja pus gadu un aizmuka. Ja maksa diezgan daudz , bet nauda atri izterejas uz dzivokli/ edienu/ atputu/ apgerbu. Un jastrada loti skarbi , meta pa darbiem un ta talak. Rezultata aizgaja minusa ( te sapelnija , iztereja uz biletem , tur pirmo laiku un atgriezas vel minusa)

Labak reali pameklet Latvija. Darbs ir visur , vienigi jaatrod!

Riiga ir visur darbs.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×