Jump to content
hehey

hehey.a pirmais ieteikums n.n

Recommended Posts

tautaāaāā, man ienaca best idea EWA! - vajag uztaisīt speedrun serveri - tas ir tads taka surfs, bet mapes jaiet uz laiku!! - padomajat, ja butu speedrun, vispasaules pro speletu ID speedrun

 

Padomājiet kādi pro sanāktu ID ;oo -

 

Speedrun mapes uz pasaules ir 300+ , tp neapniks spelēt jaunas mapes ( man apnicis, visas esmu izspēlējis :D )

Speedrun mapes jāiet uz laiku.

Speedrun nevar nošaut viens otru - ct +usp

Speedrun spēlē world wide professionals

Speedrun var ielikt VIP ( +hook +/nc + vēl vis kaut kādas figņas)

AAĀĀ vel daudz ko tiekt, tik tgd nevaru atcerēties + traki liels slinkums..

 

Vajadzētu uztaisīt DMEO verisju, uz kādu laiku, redzētu vai patīk tuatai vai ne, and - tad jau skatīsies..

 

Tākā jūs naabzori nezinat kas ir speedrun lūk 1 viedo no mana elka tOni - kurš iziet surf_reggin2 un viņam tajā mapē ir pasaules rekords + tā ir viena no pasaulē grūtākajām mapēm n.n -

- viņam tā jau ir daudz pasaules rekordi un viņs ir viens no pasaulē labājiem speedrun , ja ne, tad tgd iespējams jau pasaulē lbkais, jo viņš ir pārsitis pasaules rekordus.. wii

anyway - jāāā, uz īsu laiku vajadzētu speedrun serv, jo ID surfā ir tikai un vienīgi boti n.n

TY

Edited by hehey
Link to comment
Share on other sites

nebūs un anti, kapēc? Tapēc ka mūsu low spēlētāji nevarētu pat pus mapi iziet. kas tad tur tikai tu spēlētu un mož kāds ieietu apskat'ties un neietu vairāk, nop, uzskatu ka nav jēgas.

Link to comment
Share on other sites

surf speedruns man nepārāk iet pie sirds, bet pats ik pa laikam ieeju bhop speed run'ā, ja kautko līdzīgu bhop+surf mapes taisītu tad būtu ar mieru, bet tākā te nekas šā vai tā nebūs, manm komentāram nav nekādas nozīmes ;<

Link to comment
Share on other sites

Jā, speedruns nenāktu par sliktu. Kaut vai arī, ja visi būtu par. Kāds atnāktu, pateiktu - nebūs, un aizslēgtu topiku. Aij, fuck this. Doma laba, gribu tādu, bhop+speedrun. Vēl labāka doma.

 

 

Breakfree, tad jau labāk uztaisīt war3+zm

Link to comment
Share on other sites

vecīt, es tālāk par pirmo šķērsli netiktu un neticu, ka kāds tiktu kaut līdz pusei pat mazāk... NO REAL!!! Viņš čīto!!!

 

ANTI TAM VISAM MĒSLAM... Tad jau labāk PUB serveri uzstaisīt!!

Link to comment
Share on other sites

Jūs visi, kas raksta, ka neviens netiku pat pāri pirmam šķērslim, saprotat ka tas video ir tikai piemērs speedrunam??? ( diezgan neveiksmīgs piemērs, jo tā mape ir viena no grūtākām speedrun mapēm...) Liela daļa no mapēm ir vieglākas, kur gandrīz jebkurš tiktu līdz vidum un tālāk...

 

Forši jau būtu tāds speedrun serveris, bet LV surferi ir vai nu boti, kas grib tikai šaudīties, vai tādi kuri spēlē pārsvarā ārzemju serveros, tāpēc tautas LV speedrun nebūtu...

Un ID ta4 nekāds jauns serveris nebūs... Vēl ta4 citas lietas nav līdz galam sataisītas, kur nu vēl jauns serveris...

 

No šī topika nav dižas jēgas, tikai +1 posts katram bez wp :<

 

Nesaprotu pat, kāpēc šis topiks vēl ir vaļā :D Parasti būtu TC pēc pirmiem postiem :<

Link to comment
Share on other sites

nūūū, tā jau tik 1 mape, ieliku traki grūtu, bet ir slide mapes kuras izietu visi, jo slide mapes sākas no augšas uz leju, - tās var ziiet ar acim ciet ar 0 fps un pat ar bultinam, sakumā ar saku ar slide, bet tgd spelēju visas mapes.... n.n , bet iztestēt var, gribu sr!!!! :D

 

nūūū, tā jau tik 1 mape, ieliku traki grūtu, bet ir slide mapes kuras izietu visi, jo slide mapes sākas no augšas uz leju, - tās var ziiet ar acim ciet ar 0 fps un pat ar bultinam, sakumā ar saku ar slide, bet tgd spelēju visas mapes.... n.n , bet iztestēt var, gribu sr!!!! :D

 

nūūū, tā jau tik 1 mape, ieliku traki grūtu, bet ir slide mapes kuras izietu visi, jo slide mapes sākas no augšas uz leju, - tās var ziiet ar acim ciet ar 0 fps un pat ar bultinam, sakumā ar saku ar slide, bet tgd spelēju visas mapes.... n.n , bet iztestēt var, gribu sr!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

:lol: jūs laikam speedrun neesat spēlējuši, jo pirms kādiem 3, vai 4 gadiem mēs ar ūpi un spaiku spēlējām viņu pirmo reizi mūžā un jau pēc kādām 3 dienām skaitījām sevi par profesionāļiem, tāpēc nesakat, ka netiktu, tur nav nekas tik ļoti grūts ... :)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×