Jump to content
Cracker

HUMANITY

Recommended Posts

True stuff, bet humanity was always all about evolving. Soo. nu nezinu ko domat... Maybe gone too far. Bet es pats gribu atpakal uz vecajiem laikiem kad nokia 3310 bija tikai krutajiem un spelet speles pagalma visu dienu bija dream come true. :) Kad realy nebij neviena kas sedetu majas speletu speles.

Aghh

Link to comment
Share on other sites

Daudzi no jums saka - cik tas ir smukji, bet jūs paši neapzinoties to darat. Izvēlaties vairāk izmantot virtuālo dzīvi, nevis reālo. Aizejat pamācaties skolā, nākat mājas un visu ko darat, sēžat pie datoriem.

 

Jā, atzīšos, es arī savu brivo laiku daudz pavadu pie datora, bet es cenšos visu kompensēt ar augstskolu, draudzeni un treniņiem. + dzivoju privātmājas ar lielu sētu, kur katru dienu ir daudz darāmā.

 

Cilvēki tik runa, cik daudz izmanto visu to virtuālo, bet paši neko nemaina sevī!

No offence nevienam, bet tā ir.

Link to comment
Share on other sites

labi uztaisīts video, paķēra mani, kvai manas domas iet uz citu pusi. tehnoloģija ir aizgājusi tālu, bet kurš māk teikt vai tā ir aizgājusi pārāk tālu? :D neviens. tas ka viņš tur gudri runā, nenozīmē ka tā ir taisnība :) galīg nedomāju, ka imac'i, iphoni ir padarijuši mūs vairāk un vairāk anti sociālus, ieslēgtus sevī... tas ir katrā cilvēkā personiski! kvai būtu tas imac, iphone vai nebūtu, tas cilvēks šā vai tā, būtu ieslēgts sevī un būtu antisociāls. tie kas vienmēr ir bijuši sociāli un ar visiem runā, vēlaizprojām to dara, kautvai skatoties uz to ekrānu, nekas nav zudis. šitas video varbūt attiecās uz dažiem, proti, uz tiem, kas atzīst to ka šis video ir true story.

 

tas lookup video ir vispār sūds :D tik nereāli pārspīlēts. sava patiesība katrā no tiem video ir, bet nu sakars skudru par ziloni taisīt. ūuun, tie kas gribēs tajā telefonā/datorā iegrimt, to arī darīs, lai arī cik iedvesmojoši viņi tajos video runās :)

 

vsp besī tie kas kko dirš par tehnoloģiju, ka datori sabojā blabla, labāk atpakaļ vecos laikus, kad ārā spēlējāmies blablabla

jūs vispār aptverat cik daudz informācijas atrodas internetā? jums ir piekļuve visam vajadzīgajam un pat vairāk. jebko ko gribi uzzināt, tu to vari izdarīt pāris sekundžu/minūšu laikā. jūs jau tāpat nezinat, kā bij, kad zināji tikai to ko kāda cita persona izstāsta, vai ko grāmatās izlasi, jo lielākai daļai te jau bij kompīc mājās... vismaz es atceros kā identyjā jau mazs purduls biju, bet kapāju kā lielais.

 

varētu vēl daudz diskutēt, par šitādām lietām, bet man miegs nāk;

es personīgi labprāt dzīvotu vikingu laikā, yolo, no job/education, jāmāk tik cirvis vicināt un jākačā bicis :shaize:

 

tbh, man patīk sēdēt pie kompīša, iegrimt virtuālajā pasaulē, skatīties filmas, seriālus, lasīt ziņas, komunicēt ar cilvēkiem, vērot visvisādas dažādas bildes... nenozīmē ka man nav dzīves reālajā pasaulē :(

Link to comment
Share on other sites

Daudzi no jums saka - cik tas ir smukji, bet jūs paši neapzinoties to darat. Izvēlaties vairāk izmantot virtuālo dzīvi, nevis reālo. Aizejat pamācaties skolā, nākat mājas un visu ko darat, sēžat pie datoriem.

 

Jā, atzīšos, es arī savu brivo laiku daudz pavadu pie datora, bet es cenšos visu kompensēt ar augstskolu, draudzeni un treniņiem. + dzivoju privātmājas ar lielu sētu, kur katru dienu ir daudz darāmā.

 

Cilvēki tik runa, cik daudz izmanto visu to virtuālo, bet paši neko nemaina sevī!

No offence nevienam, bet tā ir.

Katrs kaut ko ar ''kaut ko'' kompensē, bet dīvaini, ka draudzeni Tu uzskaiti pie kompensēšanas. :)

Link to comment
Share on other sites

Katrs kaut ko ar ''kaut ko'' kompensē, bet dīvaini, ka draudzeni Tu uzskaiti pie kompensēšanas. :)

 

es to neuzskatu par tādu kompensēšanu, pirms man bija draudzene, es daudz laika pavadīju pie datora. Kopš esmu ar viņu kopa, man vairs datoram, sociālajai dzīvei nepietiek laika.

Link to comment
Share on other sites

šis tiešām aizķēra. lasot komentārus arī nedaudz aizdomājos, manuprāt tehnoloģijas cilvēci tieši vairāk degredē, nekā padara to labāku, kā dažs labs te uzskata. protams nevar jau arī noliegt, ka šie visi tehnoloģijas brīnumi bieži atvieglo mums dzīvi, piemēram priekš skolas, darba vai izklaides, bet tā ir tikai viena pozitīva lieta pret daudzajām negatīvajām.

http://youtu.be/itvnQ2QB4yc

šis arī lika padomāt. čalis sakarīgus video taisa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×