Jump to content
Vinx

Sudziba .

Recommended Posts

1. Admina niks un bana izraksts no konsoles (ja ir) Eagle. Nav.

2. Paskaidrojums, ko admins darījis nepareizi un kādēļ mums viņš būtu jāsoda Ko vins atlaujas pats noteikumus nezin un mani te kicko un slayo. + vel nobano. Es vinu nobanoju uz perm tapec ka lai galvenie admini tiek ar vinu galaa. Ja es vinam uzliku banu galvenais admins tapat butu nonemis ja butu nepieciesamiba. Nobanoju lai netrauce spelet ar savad izdaribaam.

3. Screenshoti vai demo fails no tavas cstrike mepītes ar nosaukumu "identy_serveris_demo.dem" https://www.mediafir...ktgzupcc212661a

4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību Precizi neatceros bet tas bija ap nakti 22:00

5. Tavs protokols, kuru izmanto (47p/48p) 48

Edited by Vinx
Link to comment
Share on other sites

Laimes Diena - Sargi saved Ieslodzītos kādā telpā vai kamerā, caur kuru Sargi nevar redzēt Ieslodzītos un sāk apšaudīt Ieslodzītos, neredzot tos.

 

kas tev šajos noteikumos nav skaidrs??? tu laimes dienā lēkāji pie lodziņa un šāvi nost + sāki šaut, kad durvis līdz galam nebija aizvērušās, par to arī sekoja slay, tad vēl tu par to visu melo. :<

 

4. Aptuvenais laiks, iekš demo ar admina nepareizo rīcību Precizi neatceros bet tas bija ap nakti 22:00

Te arī izpaužas ka nemāki lasīt ne noteikumus, ne arī to, ko prasa sūdzībai ;)

GL&HF

 

Lai BT izskata un saka galavārdu.

Link to comment
Share on other sites

Tātad ..

 

1)Neievēroji noteikumus , vai vispār nebiji kārtīgi iedziļinājies un izlasiji tā uz ātru aci,

1.1 Ja zināji noteikumus ( Vismaz serverī apgalvoji ,ka zini.) tad meloji par izdarīto pārkāpumu.

2)Nepaties slay+sperienprojekts

3)Admin abuse ( izraksts no konsules ) : VinX : Tu bots sikais Perdelis

4)Nepareizs bans un ja tik traki kaitināja ,tad vajadzēja rakstīt sūdzību par adminu ,nevis vel vairāk trakot un padarīt situāciju sliktāku.

 

Nekā personiga ,bet nu tas ir mans "darbs" pastāstīt to kā es šo situāciju redzēju.

Edited by Karamele
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×