Jump to content
SMUKŠS

Telephone problem!

Recommended Posts

Čau.

 

Manam telefonam jau ilgu laiku ir problema, viņš pats pēc savas gribas slēdzas arā. Bet jocīgakais ir tas ka pie lādējā kad pieslēgts tas nenotiek vainu kad esmu mājās tas nenotiek.. Tiklīdz izeju ar viņu ārā tad vis pēc kāda laika izslēdzas tad vēl slēgties iekšā negrib.

 

Modelis : Haier W910 ja nemaldos, ķīniets protams, bet žēl tā viņu likt skapīti..

 

haier-w910_1.jpg

 

Mans lūgums : Varbūt kāds zin kur kāds var taisīt ķīniešu telefonas, Vieta Rīga/Centrs vēlams. Esmu itkā pajautājis šur tur bet nekur negrib. Varbūt kāds zin kādu cilveku!

 

 

 

Kas palīdzes: dabūs visu manu ID Cash, kā saka vismaz lai kautkāds motivation jums ir!

 

Jaku jums dienu visiem! Turās..

Link to comment
Share on other sites

Nu man dazreiz liekas ka tas del temperaturas maminas. Jo dzivokli vins man ta nedara vai pie ladetaja.

 

 

Telefona remonts neko neizsaka es jautaju tiesu vietu kur varetu sataisit.

Edited by feiks.
Link to comment
Share on other sites

Modelis : Haier W910 ja nemaldos, ķīniets.

 

Personīgi ir bijušas šādas problēmas ar ķīniešu brīnumiem, godīgi sakot, nekur viņus negrib labot un būtībā šeit nelabo, jo cik saprotu, viņiem tas vienkārši neatmaksājas. Var jau būt ka atrodi kādu, bet stipri šaubos vecīt, gl

Link to comment
Share on other sites

Vova, jap.

 

Archijin

Danke tev ar.

 

Chocolate

Pagaidam tavs posts skaneja vis parliecinoshak. Danke ja vis bus chotka tad id cash in your wallet. Bet kads sakars pc ar tel tur tak pc taisa

 

 

Tagad sezu caur sho tel pie ladetaja un vis zbis :D UN JA mana gramatika uz telefona rakstot dirsa. Tapec nenemat mani launa.

Edited by feiks.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×