Jump to content
Chucky

mūviks

Recommended Posts

Viņs vispār ir shooter zadrots ruskij mjasnik, man ir subscribe uz viņa kanāla. Vairs jau neskatos bet tā čalis tiešām OP, un jūs dalbajobi esat. Ja arī sakačajis PUB skill, reakcija paliek tā pati. Tapēc ejiet nahuj duraki.

Edited by feiks.
Link to comment
Share on other sites

Nu protams. Dat logic. Ja jau viņš tāds OP pacans ir tad huļi neesmu neko dzirdējis ka viņš ietu lanus kapāt un visos 1.6 dreamhack vai hz kādi tur vēl turnīri tajos laikos bija un neizceltu visur pirmās vietas pret tiem pašiem navi, sk gaming utt. ?? ES TEV BĻE PATEIKŠU KĀPĒC, JO VIŅŠ IR SŪDA PUB SKILLĀRS. OMG....

Link to comment
Share on other sites

Nu protams. Dat logic. Ja jau viņš tāds OP pacans ir tad huļi neesmu neko dzirdējis ka viņš ietu lanus kapāt un visos 1.6 dreamhack vai hz kādi tur vēl turnīri tajos laikos bija un neizceltu visur pirmās vietas pret tiem pašiem navi, sk gaming utt. ?? ES TEV BĻE PATEIKŠU KĀPĒC, JO VIŅŠ IR SŪDA PUB SKILLĀRS. OMG....

Tru :<

Link to comment
Share on other sites

Nu protams. Dat logic. Ja jau viņš tāds OP pacans ir tad huļi neesmu neko dzirdējis ka viņš ietu lanus kapāt un visos 1.6 dreamhack vai hz kādi tur vēl turnīri tajos laikos bija un neizceltu visur pirmās vietas pret tiem pašiem navi, sk gaming utt. ?? ES TEV BĻE PATEIKŠU KĀPĒC, JO VIŅŠ IR SŪDA PUB SKILLĀRS. OMG....

btw, vovans uzvilkās, pirmo reizi viņu mad redzu. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×