Jump to content
valchh.

BATTLS 2014

Recommended Posts

hah

kr4 live protams bija daudz labāk.

 

btw piedur kā gacho koemtnē, reāli čalis pats nodarbojies ar ko tādu bet tie komentāri no viņa puses nu nekādi pilnīga 0.

es pat varētu vairāk pateikt ^^

Link to comment
Share on other sites

Vissakarīgākos komentārus izteica Ansis, ja pareizi atceros viņa vārdu. Ceturtdaļfināli tādi nekādi, bet vēlāk bija nice. Diezgan līdzvērtīgi finālā gāja.

Link to comment
Share on other sites

kur es tikko liku stundu no savas dzīves, prosta blenzu monitora, manuprāt Edavārdiem nevajadzēja piedalīties, būtu devis jaunajiem iespēju, kautgan tajā gadījumā arī Stobram nevajadzēja, iznākums bīj zināms, bet nu jā ir cool.

Link to comment
Share on other sites

hah

kr4 live protams bija daudz labāk.

 

btw piedur kā gacho koemtnē, reāli čalis pats nodarbojies ar ko tādu bet tie komentāri no viņa puses nu nekādi pilnīga 0.

es pat varētu vairāk pateikt ^^

yea, bet GACHO jau pats neko neraksta, vinam producents iedod tekstu un vins tikai iedzied to pasakumu, es saubos ka vins freestyle kadam kadu vardu varetu patiekt, bet nu jaa, Ozols vairak ar Ansi uz freestyle bija uz Tu, GACHO buriba nav ko darit taja zhurijaa.

Link to comment
Share on other sites

Tikko noskatījos. Beidzot sagaidīju arī šī gada brīvrunu battlu un tomēr nebija viņš tik labs kā gaidīju. Žūrijā Gacho vispār neiederēs, jo šis jau nav nekāds dope reperis salīdzinot ar ansi un oz. Viņš drīzāk kkāds saldais pop reperis. Edavārdi ar abru baigi labi noblieza un vēl pa brīžiem Reiss.

Link to comment
Share on other sites

Valters atrasts pēc tā ,ka čalis pasaka ,ka Ghetto games ir priekš pareizajiem zajebis. :3 Ir šis gads zbis.

 

Renāru redzēji? To baigi bieži var redzēt.

Link to comment
Share on other sites

ilgi gaidītais. <3

 

e: kopumā eds cepīgi noskaitīja, par gačo vispār, no repa saj'[egas nulles, neviena objektīva viedokļa, nodzēries un atrāvis pa seju.

 

panti bij labi, geto burgeris. :3

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×