Jump to content
hehey

3rd n best video from hehey.'s

Recommended Posts

Sveiki ID'ieši, nu ta beidzot esmu pabeidzis savu 3rd mini trick movie, kurš man aizņema dažas dienas dēļ tā, ka vajadzēja meklēt mapi - tad domāt tur triku - tad mācities tur triku līdz perfekcionismam, lai būtu normāls nobeigums kkur...ehh....

Neēsmu nekāds pro editors, kvalitāte ar nav tā labākā, bet man po, jo vairāk lkm ta netaisīšu vidz, cuz aptrūkās mapes kur taisīt, bet gan jau kko izdomāšu..i always do.. ^^

 

 

āāā, nāksies atvērt vid, jo nezinu kūr te var uztaisīt uzreiz video formātā, neredzu youtube ikonu, kur var iekopēt link, citos saitos vieglāka tā padarīšana :D

 

5 made up tricks, jums patiks n.n

Edited by hehey
Link to comment
Share on other sites

Man nepatika, rly nesaskatu neko īsti īpašu. Būtu labāk kko ar to strafe movement jeb alt podziņu uztaisījis, bet šos jau reāli kurš katrs var izdarīt, ja grib.

 

 

Woow, 2 gadi un tik slikts? Damn son, tad šis ir shit, ja surfo 2 gadus.

Edited by Ventur4iks
Link to comment
Share on other sites

Nu ko es varu teikt par šo moviku, triki interesanti [sen nesurfoju] un ieraudziju kautko jaunu priekš sevis. Par to liels "+" no manis! [ reti kam lieku Like].

Bet kvalitate suck , tu jau to pats zini.

Kā ari vel vairak nepatik tava attieksme [piedodiet , bet ta ir taisniba]. Tu iztelojies kipa esi kautkads dievs un visi parejie ir kautkadi nolaistie cilveki , ar kuriem Tu runa no "Agušas" , ja vispar runa.

Perfekcionisma :DDDDDDDDD perfek... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD bljaes recu kad izlasiju :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddDDD

 

A video ielikt loti vienkarsi , kur ir like / dislike , blakus pogaj "par video" ir "share" jeb "padalities" , spied un leja bus links kuru vnk ieliec posta.

 

P.S> Tev reāli ir uzvards Jansons? Vnk es kadreiz trennejos pie trennera jansona un viņš bija līdzigs tev , vismaz pēc rakstura :DDD

Edited by filjka
Link to comment
Share on other sites

Bija jau smuki, tie lecieni nebija slikti, njemot vera to, ka es nemaku surfot, ss2 mapi tikai paskriet. Bet man labak patika tas ss2 video, kur caur to sienu leci cauri vislaik, tas izskatijas daudz iespaidigak, te nebija nekas iipashs. Bet nu man likaas diezgan skaisti.

Edited by Cracker
Link to comment
Share on other sites

rahrharha :D šaubos čali, šaubos, man vajadzēja 2g, lai iegūtu skillzu un tad tik domāt par vidz, call me after 2yearz :D

tu pat nezini kas jāspiež lai atsistos... ur fannyyyy dude n.n

Link to comment
Share on other sites

agrāk kad spēlēju cs, tas bija pirms kādiem 2 gadiem, nosūrfoju kādu gadu... bija pašam divi projekti ar surf serveriem, tici man, pasūrfotu nedēļu un iemācītos ātri vien, yūtubē pastītos tutoriāļus un uzzināt arī kas jāspiež lai atsistos... iemācītos ne to vien.

 

EDIT: starpcitu, iemācies uzņemt kritiku...

Edited by ToiletPaperBoy
Link to comment
Share on other sites

Man nepatika, rly nesaskatu neko īsti īpašu. Būtu labāk kko ar to strafe movement jeb alt podziņu uztaisījis, bet šos jau reāli kurš katrs var izdarīt, ja grib.

 

 

Woow, 2 gadi un tik slikts? Damn son, tad šis ir shit, ja surfo 2 gadus.

- 2g un esmu top lbais surfer - pa 2/3 vietu mētajos ...lel... šis nav surf triki, bet gan citādāki triki, kurus vajag world surfā...taka tgd zināsi
Link to comment
Share on other sites

Mjā, ja tu šo sauc par skilu, tad es nezinu ko man atbildēt. Šeit līdz world-surf līmenim tev tālu. Vai tu maz kādu labu ārzemju speedrun vai freestyle spēlētāju pazīsti? Manuprāt, nē. Došu tev uzdevumu. Lūdzu parādi man kādu iespaidīgu base to base triku, kur nepieciešams izmantot normālu smoothness. Pie reizes pajautāšu, vai kādu normālu speedrun mapi maz vari iziet cienījamā laikā?

 

P.S.

Ar telefonu filmējot ekrānu var iegūt labāku kvalitāti nekā taviem video.

Link to comment
Share on other sites

Hah, woid, esmu izgajis mapes ko dziive neiziesi , hah, spedru spwleju katru dienu, zinu kuri ir labi, kuri ne, vairak par tevi ja mani pa nakti pamodinatu, uzdod sev jautajumu : vai esmu tuvu heheya limenim...ehh...ne, suda bots, bet nu, traki traki, es netaisiju trikus kur surf ir, bet classic surf mapes taisiju speedrun lidzigoa trikus kurus huj uztaisisi :D , ur fannyy man.. p.s. - man ir traki daudz pro rekordi, taka drosi varu iedot screenz, ar 1oo + mapem, kuras ir izietas :D... lel

Edited by hehey
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×