Jump to content
Zephyr

Sūdzība[JB] Valis

Recommended Posts

1. Valis.

 

2. Tātad es iegāju CT (CT biju es un vel viens kautkāds tur čigānēns) teroristi bija 6 vis ka nākas , tad sakas raunds un man tas čigānēns teica lai eju vadīt vairāk kārt un es atbildēju ar vārdiem ja , es paņēmu M41A un uz reiz devos pie celiem lai atvērtu tos vaļā, bet tad tas ļaunais huligāns Valis bez jebkada pamatojuma mani pārmeta atpakaļ teroristos es biju tikai knapi pusceļā no celiem kad mani pārmeta pāri :(. Pēc pārmešanas jautāju kādēļ mani transveroja ,atbilde bija no Vala vienkārša:'' Tu nevadīji !'' es viņam meginaju paskaidrot ka jebkuram tas nav pa spēkam 7 sekunžu laikā paņemt ieroci un aizkriet lidz celiem un sakt vadit , bet vinam bija tads pohujs un vins neko man neatbildeja .

2.1 Tātad pēc pārmešanas CT iegaja kads cits calitis un vadija dienu vis biaj ok , CT paveleja skriet uz futbola laukumu un to ar dariju nonakot futbola laukuma mani Valis bez jebkada iemesla noslejoja un pat NETAVAINOAJS ( KRANINS TADS) ,es protams paliku nikns un catqa ierakstiju atiecigas domas par vinu un izgaju no servera ara ...

 

3. Demo ---> http://failiem.lv/u/irdzfbl demo nav gars jo pēc parmesanas uztaisiju retry lai nav -1 skora.

 

4. aptuveni beigas slay un mana eakcija uz to.

5. nezinu

Link to comment
Share on other sites

Parmetu ,jo runaji kaut kadu huiņu demo var redzet! un man sajuka pogas ,kae tevi noslayoyu un es teicu piedo mnlk .Katrs var kļudities!

Link to comment
Share on other sites

Parmetu ,jo runaji kaut kadu huiņu demo var redzet! un man sajuka pogas ,kae tevi noslayoyu un es teicu piedo mnlk .Katrs var kļudities!

kautkadu hujnu vel runaju??? Teicu vardu ja , atvainosanasno tevim skan sadi >>> '' Bļa ko es izdariju * divainas skanas fona *
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×