Jump to content
skyfall

Freekill @jb

Recommended Posts

Tu tiesam esi loti aprobezots cilveks.

1. tu teici ka man misija nolecu leja no kz un tu sac kapt augsa es tev klauns esmu,lai lekatu pakal?

2. ja tu butu pagaidijis 10 sekundes ilgak es uzrakstiju kill konsole un uzrakstiju piedod,bet ne tu esi tik aprobezots un ej 4 no rita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rakstit sudzibu gl.

TNT LUDZU NEBANO UZ 16H

Link to comment
Share on other sites

Tu tiesam esi loti aprobezots cilveks.

1. tu teici ka man misija nolecu leja no kz un tu sac kapt augsa es tev klauns esmu,lai lekatu pakal?

2. ja tu butu pagaidijis 10 sekundes ilgak es uzrakstiju kill konsole un uzrakstiju piedod,bet ne tu esi tik aprobezots un ej 4 no rita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rakstit sudzibu gl.

TNT LUDZU NEBANO UZ 16H

 

Neredzēju kā nolec lejā un neredzēju kā raksti kill. Par tevi es sūdzību uzrakstīšu jebkurā laikā un vietā.

Link to comment
Share on other sites

TNT LUDZU NEBANO UZ 16H

 

Uz 16h vai ilgāk tu tiec banots, ja izdari neapšaubāmi apzinātus pārkāpumus bez jebkāda pamatojuma. Konkrētajā situācijā ņemu vērā cilvēcisko faktoru. Viss ok.

 

To skyfall - netērē manu un citu laiku, pacietību ar sūdzībām, kuras ietver mazsvarīgus pārkāpumus, pietam, kur pats arī vari uzņemties daļu atbildības.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×