Jump to content
Students

something strange

Recommended Posts

Sveiciens visiem id iemītniekiem!

 

Ir problēma, ar kuru vēl nekad nebiju sastapies un nesaprotu, ko lai es daru lietas labā, tapēc nolēmu lūgt jūsu palīdzību.

 

Lietas būtība, ieejot jebkurā serverī, sākot spēlēt, it īpaši šaujot, pings pakāpeniski uzlec līdz pat vienai štukai, kaut gan vajadzētu būt kā vienmēr 60 ping, tas priekš mana interneta ir normāli, un varu diezgan cilvēcīgi uzspēlēt. Ir viens BET, pārbaudot savu i-netu caur spīdtestpunktsnet , ir tā, kā vajag.

 

Iespējams pc problēma tā ir, video, neriktīgs cē es?

 

Ceru uz sapratni!

Gaidu pozitīvas atbildes,

 

Paldies!

Ar cieņu, Students

Link to comment
Share on other sites

Nū vecīt, es ieteiktu.

 

1. Pirms ej cs, izslēdz visas programmas, kuras dod pingu. [skype, twitter, ask, forumi..] un arī mazās programmas, kuras saestītas ar antivīrusiem un citām tādām lietiņām.

 

2. Uzķer to brīdi, ja vari, kad tev pings uzkāpjas uz augšu un pārbaudi speedtestā.

 

3. Nolādē jaunu cs. Nevis tādu, kā iepriekšējais, bet savādāku. Ja tev tagad nebija wos, tad pamēģini tagad ar viņu.

Link to comment
Share on other sites

Nū vecīt, es ieteiktu.

 

1. Pirms ej cs, izslēdz visas programmas, kuras dod pingu. [skype, twitter, ask, forumi..] un arī mazās programmas, kuras saestītas ar antivīrusiem un citām tādām lietiņām.

 

2. Uzķer to brīdi, ja vari, kad tev pings uzkāpjas uz augšu un pārbaudi speedtestā.

 

3. Nolādē jaunu cs. Nevis tādu, kā iepriekšējais, bet savādāku. Ja tev tagad nebija wos, tad pamēģini tagad ar viņu.

Negribi vienkārši iet pakārties?

 

par tēmu - tas ir neta dēļ, man tā notiek jau visu mūžu un vainīgs ir tikai internets.

Link to comment
Share on other sites

Cracker, tad varbūt pasaki, kas pa vainu un palīdzi, ja jau tev tā ir bijis, risinājumu taču esi atradis, ja tagad spēlē cs.

Tik gudri dir*t māki! Tavs posts te bija bezjēdzīgs, vrbt jau šis ar, bet pasaku kā ir.

Link to comment
Share on other sites

Tavi 25+ posti ir bezjēdzīgi, lol.

 

Anyways, kind of par tēmu. Man ir salīdzinoši līdzīga problēma @ csgo, bet ne tik traki tas pings uzlec. Reāli tikai problēmas ar internetu ir atsevišķās spēlēs, citur nekas tāds nav manāms. Aizverot tur skype, internetu un visas citas "nevajadzīgās" programmas nelīdz.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×