Jump to content
Skillzz

Surf mape

Recommended Posts

Sveicināti Identieši !Taisīju šo topiku sakarā ar to,ka surfā ir viena bezjēdzīga mape "surf_08iron_final"

 

Kāpēc viņa ir bezjēdzīga ? Bezjēdzīga ir tāpēc,ka šajā mapē tikai vien ko dara kempo jaila vai vēl kautkur un reāli nav interesanti tad spēlēt..Es gribētu lai šo mapi izņem laukā no surf mapēm un ieliek kautkādas citas viņas vietā.Savos komentāros varēsiet pateikt ko domājat par šīs mapes izņemšanu un arī pie reizes ieteiktu kādu citu labu mapi vai mapes .

 

Plds jau iepriekš.

Ar cieņu Skillzz.

Link to comment
Share on other sites

Mape parādijas pēc downtime, nezinu kapēc. :<

Mape tizla lielāka daļa kempo un pati mape uzkarās!

 

EDIT- Klāv, jai ir kādi 14 playeri vai vairāk, tad tur ir jābano/jasleyo vismaz vairāk par pusi, jo kempo. Tāpēc es vienkārši uzreiz no mainu uz citu mapi, lai nebūtu te puse jāsoda!

Edited by Pu1
Link to comment
Share on other sites

Mape the best, un ja cempo tu taču esi admins, kam tev ir tavi flagi? :< Un irons pats no sevis nelec, tikaii pēc votes tātad spēlētāji to vēlas.

 

Wtf? Tāda sajūta, ka tu mapi spēlējis neesi. Mēģināt ironā nokontrolēt visu ir murgs. Cilvēki par viņu balso, jo vienkārši grib pafragot, cmon, es pat par viņu tapēc balsoju,bet mape pati par sevi ir galīgs mēsls, viss ko tur var lasīt vai klausīties ir, kā kāds čīkst par to, ka kempo vai spawn killot, vai sazin ko vēl dara. Tur vienmēr ir strīdi par to cik ātri un kā ir jāiet ārā no jaila vai par to, kas ir un kas nav spawn kills un ja kāds taisās teikt, ka mēs taču esam admini un mums ir flagi, bet kāda jēga ir no tiem flagiem ja mēs visus nobanojam. Neskaitot to visu mape nekad nepatiks nevienam, kurš tikko ir sācis surfot vai pirmo reizi spēlē ironu, jo mape ir bugaina un nesaprotama priekš jauniem spēlētājiem.

 

Neskatoties uz to visu mape randomā uzkaras un nomainās uz ss2 un ,pa to laiku kamēr serveris ir uzkāries, cilvēki aiziet prom.

Link to comment
Share on other sites

TALANT, KO TU TE DARI?!

 

Jā, piekrītu talantam. Pilnīgi vajadzīgs posts, nevajag wp, jo manas domas identiski sakrīt ar talanta domām. Jo viņš ir talants.

 

 

Btw cilvēki, viņš runā par tiem laikiem, kad serveris bija pilns ar cilvēkiem, tagad jau jā, tos 6 cilvēkus kā var nenokontrolēt?

Edited by Ventur4iks
Link to comment
Share on other sites

Talants bliež pa surfu, lūk ko viņš dara, tātad manas domas ir sekojošas, mape būtu okey, Jā tur nevar nokontrolēt jebkuru pārkāpēju, bet nu var sodīt tikai tos kuri tiešām traucē, nevis to kurš nepaspēj pāris sec izskriet no jail jo viņu šauj tāds kas traucē, kas gaida kad kāds iekritīs, jasoda tos nevis visus. Noteikumi ir noteikumi, bet vajag būt cilvēcīgiem, manuprāt mape ir laba, ja varētu salabot to $^$#^$#^ ka viņa izslēdzas un pāriet uz ss2 vai kautkā tā, jo agrāk nekā tāda nebīj un pat es viens tiku galā ar spēlētājiem serverī, takā nevajag sākt čīkstēt, vienīgais kas besī ir tas ka viņa uzkarās un pārslēdzas uz ss2. To gan vajadzētu labot, ja nevar labot okey ņemt ārā. Bet manuprāt, salabot un atstāt. Spēlēt viņu ir iespējams, un daudziem vecajiem playeriem viņa patika, nezinu kā tagad jo jauni cilvēki ir atnākuši un es retāk tur uzturos.

 

Neraudāt lūdzu, izteicu viedokli savu, ja nepatīk izsaki savu.

 

 

p.s aizmirsu piebilst ka topiks ir bezjēdzīgs jo šāda saruna ir bijusi.

Edited by MEXICAN.
Link to comment
Share on other sites

 

.Savos komentāros varēsiet pateikt ko domājat par šīs mapes izņemšanu un arī pie reizes ieteiktu kādu citu labu mapi vai mapes

 

Wtf? Tāda sajūta, ka tu mapi spēlējis neesi. Mēģināt ironā nokontrolēt visu ir murgs. Cilvēki par viņu balso, jo vienkārši grib pafragot, cmon, es pat par viņu tapēc balsoju,bet mape pati par sevi ir galīgs mēsls, viss ko tur var lasīt vai klausīties ir, kā kāds čīkst par to, ka kempo vai spawn killot, vai sazin ko vēl dara. Tur vienmēr ir strīdi par to cik ātri un kā ir jāiet ārā no jaila vai par to, kas ir un kas nav spawn kills un ja kāds taisās teikt, ka mēs taču esam admini un mums ir flagi, bet kāda jēga ir no tiem flagiem ja mēs visus nobanojam. Neskaitot to visu mape nekad nepatiks nevienam, kurš tikko ir sācis surfot vai pirmo reizi spēlē ironu, jo mape ir bugaina un nesaprotama priekš jauniem spēlētājiem.

 

 

Lasīt iemācies, te katrs var izteikt savas domas, un neviens neprasīja tavu kritiku. Salabot, lai nemainās uz ss2 un atstāt, jo mape atšķiras no pārējām surf mapēm, kādreiz vajag pārmaiņas, piemēram es daudzreiz eju serverī dēļ irona un zinu vēl dažus tādus. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēki balso par ironu, tad lai viņš ir. Ok man pašam tā mape arī ne īpaši, bet citiem patīk, un kā nevar nokontrolēt, ja nevari nokontrolēt, tad vari atteikties no acc, un viss. vari man nestāstīt, ka nevar nokontrolēt, jo ja visam seko līdzi, tad to var vienkārši izdarīt. Mape lai paliek, bet kad es vel spēlēju, tad viņa mēdza uzkārties, salabojat to !!

Link to comment
Share on other sites

Okey varētu šo mapi atstāt,bet vajag vēl kādas jaunas mapes,jo gribās kautko jaunu. Varbūt kāds varētu ieteikt kādas mapes ? LAi administrācija varētu ielikt dažas.

Link to comment
Share on other sites

Vienu brīdi jaunas bija ieliktas, cik ātri ielika, tik ātri arī viņas izlidoja, domāju, ka klasiskās mapes ir pašas labākās it īpaši surf_ski.. un surf_sand..

Link to comment
Share on other sites

Par iron runājot, daudzi viņu izvēlas tāpēc, ka grib kaut ko jaunu, nevis surf_sand, surf_ski2, bet uzreiz kā saprot,ka visi kempo tajā mapē, čīkst, ka vajag mainīt mapi.

Un tie,kas saka, ka var izkontrolēt situāciju serverī, rūgti maldās, vai arī ļoti reti apmeklē serveri. Surfā pēdējā laikā ir stabili 8-12 spēlētāji.

+ vēl mape surf_ninja, izvēlās tāpēc,ka grib kaut ko jaunu, bet, kad jāspēlē, tad neviens viņu neprot surfot, pārkāpj noteikumus.

Tomēr apdomājiet šo jautājumu, jo iron ir viena no sliktākajām mapēm, kas pagaidām ir mapju ciklā.

Link to comment
Share on other sites

Iron vienmēr ir bijusi camperu mape kur tik fragus var vākt, ne normāla surfa, pilnīgi nekā. Agrāk arī ir bieži mainījusies uz ss2, bet tas jau ļoti labi, vismaz ir normāla mape kur var normāli surfot un nav tā campošana. Ja esi admins kā labs spēlētājs kurš ilgi nemirst, tad ir grūtāk izsekot visus pārkāpumus, jo tomēr tu nevari ievērot visus pārkāpumus utt., jo to vietu kur campot var ir tiešām daudz un kad visi čīkst, nevar zināt kuram ticēt, kuram nē. Kaut kādā surf_sand vai ski2, var mierīgi izsekot kas campo, kas nē, kā arī citās mapēs, jo tur nav tik daudz to campošanu vietu un ir vieglāk pārskatāma.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×