Jump to content
HG.

Problēmas ar kādas personas demo.

Recommended Posts

Labdien visiem Identy portāla lietotājiem, būdams moderātors kādā citā,mazākā portālā, esam saskārušies ar pamatīgu problēmu, ir aizdomas,ka mūsu DD2 Admins, lieto čītus,taču BanTeam nav gana kvalificēti,lai saprastu, ir vai nav,laigan vairākumam foruma lietotāju tas ,itka ir skaidrs. (Iespējams, viņi ir kā ieintresētā puse, kura vienkārši nevēlas bojāt attiecības ar šo servera uzraugu,viss ir iespējams.),tapēc nolēmu vērsties pie lielākā portāla Latvijā lietotājiem un to serveru uzraugiem,banu komandas,lai lūgu pēc palīdzības demo izskatīšanā,tapēc ceru uz atsaucību, es jau uzreiz atviegološu jums darbu,ja tam pieķersieties, un norādīšu aizdomīgos momentus,lai var pievērst acis uzreiz tiem.

65:46 - Lietotājs paliek afk uz dažām sekundēm. Varbūt iekodž kaut ko, varbūt atvēr netu, varbūt skatījies kaut ko steam, bet līdz ko ir atgriezies uzreiz tēmeklis virzījās uz enemy (mošk dzirdēja, ka aiziet tur, bet afk laikā? hmm...)

66:50 - Paņēmi vienu def, bet turpinot šaut nedzirdēju, ka trāpi otram enemy.

67:04 - Paņēmi klasiskā a1 def`ā, bet defojot ar pirmo lodi tika paņemts hs. Pirms defošanas redzēji, ka granāta lidoja no a1, gāji slowā, bet līdz ko zināji, ka enemy tur vairs nav, sāki jocīgi defot kasti un durvis skrienot.

67:10 - Ieraudzīji enemy, atkāpies, bet atgriezies tieši mirklī, kad šis ir aizsienas un gaidi.

67:40 - Ieraudzīji flash un sadzirdēji, ka tu enemy, bet šaujot tēmeklis jau bija pareizā pozīcijā. Pēc sound nevar tik precīzi pateikt, kur ir enemy vieta, tikai aptuveno apgabalu.

 

Pats demo ir atrodams šeit -

http://failiem.lv/u/dxpcnaa , lūgums palīdzēt mums atrisināt šo radušos situāciju, demo neskatīt no sākuma,jo tas ir "čītera reports",tātad nosākuma spēlē spēlētājs,kas nosūdzēja un tad attiecīgi persona,kura tiek specota,tapēc uzreiz pievēršamies pie momentiem.

 

Ar cieņu "deathflux"!

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz nezinu, ko Te gari rakstīt, jo viss ir pateikts jau Tevis dotajos momentos:

 

65:46 - Lietotājs paliek afk uz dažām sekundēm. Varbūt iekodž kaut ko, varbūt atvēr netu, varbūt skatījies kaut ko steam, bet līdz ko ir atgriezies uzreiz tēmeklis virzījās uz enemy (mošk dzirdēja, ka aiziet tur, bet afk laikā? hmm...)

66:50 - Paņēmi vienu def, bet turpinot šaut nedzirdēju, ka trāpi otram enemy.

67:04 - Paņēmi klasiskā a1 def`ā, bet defojot ar pirmo lodi tika paņemts hs. Pirms defošanas redzēji, ka granāta lidoja no a1, gāji slowā, bet līdz ko zināji, ka enemy tur vairs nav, sāki jocīgi defot kasti un durvis skrienot.

67:10 - Ieraudzīji enemy, atkāpies, bet atgriezies tieši mirklī, kad šis ir aizsienas un gaidi.

67:40 - Ieraudzīji flash un sadzirdēji, ka tu enemy, bet šaujot tēmeklis jau bija pareizā pozīcijā. Pēc sound nevar tik precīzi pateikt, kur ir enemy vieta, tikai aptuveno apgabalu.

 

Varu tikai piebilst, ka puisis vispār neslēpj savu "skillu". Izskatās, tā, ka viņš ir iedomājies, ja esi tā teikt administrācijā, tad jau var čītot, jo neviens tak nesūdzēs... ne šoreiz puisīt.

Visa demo garumā redzami prefire un burvja spējas. Visjaukākie momenti man liekas tie, kur Tu ar savu ērgļa aci notēmē uz pretinieku caur sienu un lienot ārā šauj viņu nost... hmm, vel bija moments, kur skaņa teica, ka aiz muguras ir cilvēks, kuru Tev iepriekš Tavs wh neparādīja, jo noteikt izmanto "OpenGL", bet Tu uz šo cilveku vispār nereaģēji, kas man liek domāt, ka skaņas Tev arī īsti nav...

Vairāk neko nepiebildīšu, jo jebkurš cilvēks ar neuztrenētu aci pateiks, ka tur ir Wallhakz. :

 

Paldies noob.lv projektam, ka nākat pēc palīdzības pie mums. Prieks palīdzēt, lai gan uzdevums nebija grūts, jo viss bija tīri redzams.

 

p.s. palūgšu iedot šī pārkāpēja IP adresi, lai arī pie mums viņš nevarētu spēlēt.

 

 

 

Tikko Jūsu komūnā pamanīju, ka viņš ir teicis, ka tur bija monitorings... Tie ir lielākie meli, ko pēdejā laikā esmu redzējis. Ar monitoringu Tev pārinieks var pateikt maksimums, kur pretinieks ir, kurā spotā vai uz kurām trepēm un tā, bet Tavs pārinieks nevar pateikt Tev to, ka tieši tur, kur Tu tagad temē, tur ir pretinieks... max dirsējs GL

Link to comment
Share on other sites

Kvalitatīvi tie admini un bt jums tur. :D

Nu pēc BT tiešām prasās uzlabojumus,elementāras lietas tiek izskatītas samērā ilgi, nemaz nerunājot par ko šādu - sarežģītāku, jau 6 dienas aktīvs topiks..

 

 

Es noskatījos, ir tur WH, ja gribi garāku tekstu no manis, tad uzgaidi, jo nav tgd laika.

Būtu lieliski saņemt nedaudz garāku skaidrojumu,lai darbotos kā spēcīgs arguments,attiecīgi topikā,kurā ir par viņu sūdzība, uzgaidīt nebūs problēmas,paldies :)

 

e:

Atvainojos,nepamanīju,ka esmu uztaisījis DP,taču saprotu,noteikumi ir noteikumi un esmu gatavs saņemt attiecīgo sodu par to.

 

 

SAVIENOTS // Yoga

Pateicos!

 

e#2:

Bel^" 32135 STEAM_0:0:60417847 76 53:21 30 0

Kā prasīji,bet pie mums netiek banots uz IP,bet gan STEAM:ID kā sapratu

Edited by HG.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×