Jump to content
Spriditis

Ieteikums surf!

Recommended Posts

Sveicināti visi surferi! Ceru sapratīsiet.

Nāku ar ideju, kā padarīt surfu interesantāku mirušajiem spēlētājiem.

Noteikti daudzi būs redzējuši spēlējot citos serveros, ja paliek divi spēlētāji, ir iespēja izmantojot spēles naudu un prognozēt uzvarētāju.

Tas notiek tā! Paliek divi spēlētāji par kuriem ar savu speļu naudu prognozējam uzvarētāju. Pēc 00.00 Admins ir tiesīgs nolejot to spēlētāju, par kuru ir uzlikta viss mazākā summa, jo bieži gadās daži indivīdi kuri pēc 00.00 sērfo vēl pāris minūtes un biedē prom tautu, jo nevar uzspēlēt.

Pie reizes, ja esmu uzrakstījis šo topiku, gribētu dzirdēt ko jūs par to sakāt un ieteikt kādu savu ideju.

 

Ar cieņu Sprīdītis.

Link to comment
Share on other sites

Paliek divi spēlētāji par kuriem ar savu speļu naudu prognozējam uzvarētāju. Pēc 00.00 Admins ir tiesīgs nolejot to spēlētāju, par kuru ir uzlikta viss mazākā summa, jo bieži gadās daži indivīdi kuri pēc 00.00 sērfo vēl pāris minūtes un biedē prom tautu, jo nevar uzspēlēt.

 

Abus slay! Kur problēma?

Link to comment
Share on other sites

kāpēc tad ir domāti administratori?

  • Aizliegts Nepildīt Missiju / Surfot FreeStyla ! Misija - Nogalināt pretiniekus! Misiju jāsāk pildīt [ Jabeidz surfot FreeStyla ] kad palikāt dzīvi Tu un Tavs komandas biedrs / vai 1 pretinieks / laiks ir 00:00 ] - [ Mission! ] - Slay / Ban !

 

par ideju, esmu pret, jo būs pok3, pierasts pie visa kas ir.

atceros agrāk vienmēr pēc 0:00 taisam vote- slay ct, slay ts, nevienu, abus, kā tauta lemj tā notiek. :))

Edited by iq.
Link to comment
Share on other sites

Huļi jāpadara viss pokemonisks ?

Tad ieliekam vēl dibenā krāsainās līnijas, war3 skaņas, player modeļus un visus pārējos mēslus? Nē.

Man patīk, ka mums ir viss pa defualt. Mēs atšķiramies, mēs neesam tādi kā visi un vēlos, lai pie tā arī paliek, protams, jāveic visādi uzlabojumi, bet par šo esmu pret.

Link to comment
Share on other sites

Huļi jāpadara viss pokemonisks ?

Tad ieliekam vēl dibenā krāsainās līnijas, war3 skaņas, player modeļus un visus pārējos mēslus? Nē.

Man patīk, ka mums ir viss pa defualt. Mēs atšķiramies, mēs neesam tādi kā visi un vēlos, lai pie tā arī paliek, protams, jāveic visādi uzlabojumi, bet par šo esmu pret.

 

Neko negribu iebilst tādu, bet, ja nemaldos, tad tāpat ir krāsainas linijas dibenā, fyi.

 

Ja varētu to izdarīt ķip automātiski, ka noslejo to, par kuru ir mazāk uzbetots kkādā tur 7 sec laika intervālā, tad varētu mēģināt padiskutēt, vai tas ir iespējams utt.

Link to comment
Share on other sites

Huļi jāpadara viss pokemonisks ?

Tad ieliekam vēl dibenā krāsainās līnijas, war3 skaņas, player modeļus un visus pārējos mēslus? Nē.

Man patīk, ka mums ir viss pa defualt. Mēs atšķiramies, mēs neesam tādi kā visi un vēlos, lai pie tā arī paliek, protams, jāveic visādi uzlabojumi, bet par šo esmu pret.

 

Lūk tu esi pret.

Sakarā ar to ka surfā iegriezies reti, tad tavs pret ir galīgi garām. Ir nepieciešami uzlabojumi, un ja to nebūs personīgi pats mainīšu serveri kurā būs interesantāk spēlēt,kā dzīvam tā pat arī mirušam. Pats personīgi griezīšos pie melnajiem ar uzlabojumiem ko esmu pamanījis citos Serveros, jo tajos tautas netrūkst un neiešu spēlēt surfu ikdienā ar 3-5 Cilvēkiem. To pretīm varu spēlēt no 10-15 cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Lūk tu esi pret.

Sakarā ar to ka surfā iegriezies reti, tad tavs pret ir galīgi garām. Ir nepieciešami uzlabojumi, un ja to nebūs personīgi pats mainīšu serveri kurā būs interesantāk spēlēt,kā dzīvam tā pat arī mirušam. Pats personīgi griezīšos pie melnajiem ar uzlabojumiem ko esmu pamanījis citos Serveros, jo tajos tautas netrūkst un neiešu spēlēt surfu ikdienā ar 3-5 Cilvēkiem. To pretīm varu spēlēt no 10-15 cilvēkiem.

 

Tieši tā ,kapēc iebilst tie cilvēki ,kuri paši ieiet surfā labi, ja tikai 1 reizi nedēļā ?! Tauta tiešām aiziet tikai tāpēc,ka daži labi surfo un neko citu nedara,bet paši saka ,ka pilda misiju ! Ar to vote varētu vēl padomāt,bet vajadzētu izdomāt kautko interesantāku. Piem. es nezinu uz ekrāna parādās teksts līdz kurienei ir jātiek spēlētājam dažu sekundžu laikā un pēdējais kas tiek ,tas tiek nosleyots .Es tiešām nezinu,bet tas bija kā piemērs(tizls),bet par šo jautājumu vēl jāpadomā visiem sērfotājiem kopā ! Ar cieņu Skillzz. :)

 

down.php?i=gnorham&view

Link to comment
Share on other sites

Kas tu pokemonisks?

Surf serveris ir vienkāršs, bet daudziem nepatīk vienkāršs serveris. Vajag kādu knifiņu, lai serveris būtu pilns, nezinu vai šī ir tā labākā ideja, bet kaut ko jaunu vajdzētu ielikt surf serverī, jo savādāk sāk jau apnikt spēlēt vienu un to pašu.

Link to comment
Share on other sites

Piedodiet nelasīšu visu (izlasiju pāris tekstus).

Iesaku ja paliek 1vs 1 vai 2 vs 1 un nevar atsaut (vai vienalga cik paliek) un laiks ir 00.00 admins varetu likt voti "xvote slay? CT Ts"un kurus izvelas , tos ari slay.Jo dazreiz reali laiks iet un nevar pat atrast 1 otru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×