Jump to content
Kondomins

Problēma tieši ar identy serveriem?

Recommended Posts

hmm,nezinu kas ir noticis.Pirms divām dienām viss strādāja ideali,tagad pēkšni ir uzradusies problēma - katru reizi ieejot kāda no identy serveriem,es varu paspēlēt max ~15minutes,bet tad man viss iefrīzo,izmet no spēles,parādas server's not responding.

 

Varbūt vēl kādam tā ir,kāds zin risinājumu?

 

hmm,laikā,kad mani izmet no servera,man nestrādā arī forums..Vai tā tiešām varētu būt kautkāda rūtera vaina vai kas?ŠAubos par rūteri,jo pirms divām dienām viss strādāja.Arī STīma vaina tānav,jo jau biju ieinstalējis nonsteam cs..

Edited by Kondomins
Link to comment
Share on other sites

Spēlēju daudz, šādu problēmu pēdējā laikā nav bijis.. Ļoti reti ir situācijas, ka ir tas freez uz 5-10 sekundēm, bet tālāk viss aiziet..

Takā domāju, ka vaina Tev vien būs jāmeklē pie sevis.. Un domājot loģiski, ja viss internets tpt iet, rūtera vaina tā nav.. :)

Link to comment
Share on other sites

Vislaik tā ir..Galvenais,ka vaina nav tieši csā..Man patforums uzkaras,kautvai es neesmu serverī..Ik pa kādai minutei forums uzkaras,rādas,ka nevar izveidot savienojmu,kautgan viss strāda..Paralēli klausos yt,citas lietas..-_- Es patnesaprotu no kā tas varēja tā pēkšņi parādīties,jo pirms tam viss strādāja kā nākas.

Link to comment
Share on other sites

Man arī vakar bija līdzīga problēma, tikai nemeta arā no servera, bet pēc laika pazuda freezi. Es vel atklāju, ka pēc bana serverī var ieiet uz kādām 6 sekundēm un kaut ko ierakstīt pirms tevi izmet ārā :/

Link to comment
Share on other sites

Vēljoprojām aktuāli,es nesaprotu kas par lietu..Cik sapratu,tad spēlētājam 'juhuu' arī ir līdziga problēma,kura agrāk nebija,bet tagad mistiski parādijās..Varbūt identy serveriem ir likts kāds updeits vai kas tāds?

Link to comment
Share on other sites

Man arī parasti bija tāda problēma ka iefrīzo un izmet lauka un rāda ka not responding server.Man ir rūters es parasti viņu vnk restartēju un datoru arī pie reizes un tad itkā viss aizgāja..Bet pēdējā laikā nav bijušas tādas problēmas rūters kļuvis paklausīgs :) / man arī bija tikai ar identy serveri bet pārējie gāja tavam datoram lkm kautkas nepatīk identy serverī ? !

Edited by Skillzz
Link to comment
Share on other sites

Man arī parasti bija tāda problēma ka iefrīzo un izmet lauka un rāda ka not responding server.Man ir rūters es parasti viņu vnk restartēju un datoru arī pie reizes un tad itkā viss aizgāja..Bet pēdējā laikā nav bijušas tādas problēmas rūters kļuvis paklausīgs :) / man arī bija tikai ar identy serveri bet pārējie gāja tavam datoram lkm kautkas nepatīk identy serverī ? !

Nu,es nezinu..Pirms tām pāris dienām viss gājakā nākas!Es rūteri arī esmu restartējis,paturēju kādas 10min,bet vienalga..Rezultāta nav.

Link to comment
Share on other sites

Nu,es nezinu..Pirms tām pāris dienām viss gājakā nākas!Es rūteri arī esmu restartējis,paturēju kādas 10min,bet vienalga..Rezultāta nav.

 

Tu varētu varbūt paprasīt kādām paziņām kuri jēdz šo to no cs 1.6 serveru problēmām ?! tev ir tādi draugi vai paziņas kuriem arī ir bijušas tādas problēmas bet kautkā atrisināja? / tu vēl varētu youtube.com paskatīties /es tgd arī pameklēšu ja atradīšu došu ziņu! !

Edited by Skillzz
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×