Jump to content
BAZILISKS

sudziba jb advokaats

Recommended Posts

1.

 

[AMXBANS] Banned by Admin: Advokaats

[AMXBANS] You can complain about your ban @ www.identy.lv

[AMXBANS] Reason: 'fk'

[AMXBANS] Duration: '10 hours'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:0:523469003'

[AMXBANS] Your IP: '95.68.32.30'

 

2. Mix day laika, viņš ielīda gunrooma, un es viņu nošāvu.

3.http://failiem.lv/u/ksptqur

4. pēdējais raunds.

5.48p

Edited by BAZILISKS
Link to comment
Share on other sites

Iepriekšējā raundā bija FK, uzspridzināji pēdējo.

Nākamajā raundā nodūri mani, kad es biju uz durvīm nevis iekš GR, kad turpinājumā tu nogalināji pārējos pēc manis, aizbildinoties ar to, ka viņi neskatījās uz citu komandas biedru, bet viņi to pazaudēja kad nošāvi mani un kustēties viņi nedrīkstēja bez tavas pavēles.

Link to comment
Share on other sites

Iepriekšējā raundā bija FK, uzspridzināji pēdējo.

Nākamajā raundā nodūri mani, kad es biju uz durvīm nevis iekš GR, kad turpinājumā tu nogalināji pārējos pēc manis, aizbildinoties ar to, ka viņi neskatījās uz citu komandas biedru, bet viņi to pazaudēja kad nošāvi mani un kustēties viņi nedrīkstēja bez tavas pavēles.

 

1)netisam uzpridzinaju vienu caliti, par kuru man jau piedevi, jo butu banojis uzreiz, nevis pēc pāris raundiem. Demo var redzet, ka granata atsitas pret lampu un lido atpakal....Tikpat labi, vareji banot mani par vakardienas fk, par kuru man ari piedeva, jo kam negadas..

2)Tev visa mugura bija iekšā gunrooma. Tu gribi teikt, ka tas neskaitās, kā būšana gunrooma, jo tev kājas mazā pirkstiņa nags bija ārpus gunrooma?haha

3)Man nav nekadas paveles jadod, ja vini neskatas uz citu pingvinu, tad vini mirst, ja nemeklē citu pingvinu un acīmredzami, viņi to nedarīja.

Edited by BAZILISKS
Link to comment
Share on other sites

Atrodi demo no cita skata puses lai dzird ko tu saki. jo izskatās ka tu tur ārdies.

+ to granātu tu meti speciāli.

Gaidu dēmo.

 

 

Bija mix day, pingvins. Viss.

 

Saproti, ko tu no manim prasi? jebal, tu gribi lai es skatos demo, meginu ieverot speletajus, kurus redzu demo un talak mekleju vinu infomaciju, draugiem.lv profilus, skype, twitter un youtube, tad man viniem japrasa, lai iesuta man demo, kuru speleja 11:00 identy JB serveri un tad janosuta to tev? haha. Ja tu nespej salikt visu pa plauktiem un saprast situaciju, tad es varetu banot visus CT, jo "vinu" mikrafonus nevar dzirdet = demo nederigs. Loti interesanti.

 

"Izskatas, ka es tur ārdos". To tu secinaji tikpat profesinoāli kā to, ka es tur speciali vienam granatu pametu zem kajam ar desmit atsitieniem pret sienu? haha B)

 

No manim, un manuprat, jebkura cita cilveka, kurs butu tada situacija, tu demo nesagaiditu, tāpēc, ja netiec gala, tad TC un turpini būt useless.

 

Un ja tā plānotā granāta, kura atsitas pret simts sienam un nokrita tiesi zem kājām tam calitim ir iemesls banam, tad, manuprat, 10 stundas ir parak daudz neapzinatam kilam, par kuru serverī esošie spēlētāji jau piedeva.

Edited by BAZILISKS
Link to comment
Share on other sites

Tu gribi pateikt ka tu to granātu netīšām izmeti? + Viņa atsitās pret to sienu uz kuru tu viņu meti. Tātad tu pats vainīgs.

Anyways. TC

samazinu uz 2h.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×